Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Zmiana zwykłych lamp na xenon


Hubert30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś podejmował się zmiany zwykłych lamp na xenon? Kupiłem lekko uszkodzone a4 gdzie mam do wymiany obie przednie lampy oraz zderzak i nie ukrywam że chciałbym zmienić te lampy na xenony. Chcę to zrobić w miarę profesjonalnie Nurtują mnie pytania

1. Co muszę kupić oprócz kompletnych lamp, zderzaka ze spryskiwaczami?

2. Na jakiej zasadzie odbywa sie samoregulacja poziomu

3. Czy muszę dokładać jakieś kable czy wystarczą istniejące

Z góry dziękuję za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto to robił ze wzgledu na koszta jakie sa :)

Same lampy kompletne z przetwornicami ( 4 sztuki ) plus zarniki to 1800-2500 PLN . Oczywiscie zmiana okablowania jest potrzebna bo w istniejacej brakuje kilku przewodow do lamp . Oprocz tego w Module Elektryki trzeba odpowiednio zrobić kodowanie i nie wiadomo czy sterownik obsłuzy bixenon :)

Jezeli chodzi o układ samopoziomujacy pod bixa to trzeba miec dodatkowo 2 czujniki oraz sterownik . Dochodzą do tego wspomniane jeszcze spryskiwacze pod lampy no i wymiana zderzaka .

Tak lekko 4 tys. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie temat do ogarniecia :) Studiowałem juz schematy podłaczenia i z tym nie bedzie problemow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie temat do ogarniecia :) Studiowałem juz schematy podłaczenia i z tym nie bedzie problemow .

Dla ciebie nie ma nigdy problemów więc nie powinieneś się wypowiadać :decayed::good:

To co dla ciebie jest proste jak budowa cepa to dla innych jest inżynierią ekstremalną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym coś takiego zrobił u kogoś blizej wiosny :wink4: Na razie brak ciepłego garazu :(

W B6 robiłem u siebie spryski , układa samopoziomu i lampy BIXY to i tu nie bedzie problemu :) Tylko martwi mnie Moduł Elektryki :mysli: czy obsluzy bixa no i

sprawa odwiedzin w ASO jakby trzeba było zmieniać go . Wtedy zdjęcie Ochrony Komponentu i bedzie OK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi.

Chyba sobie podaruje głównie ze względu na to programowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat. Planuję zmianę zwykłych przednich lamp na led. Najbardziej chodzi mi o led do jazdy dziennej. Moje A4 z 2009 r., trzeba zmieniać zderzak i maskę? Pojawiły się firmy na all, które życzą sobie za przeróbkę 2,5 tyś. Ma ktoś doświadczenia w tym temacie. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy w polifcie coś się zmieniło w temacie zmiany lamp na ksenony? Co jest potrzebne ? Z gory dziękuję. Auto z 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...