Treść opublikowana przez Hubert30
-
Dane zapisywane w kluczyku Audi A4 B8
Czy Oil serwisem też aktualizuje się razem z przebytymi kilometrami?
-
Dane zapisywane w kluczyku Audi A4 B8
Czesc Zwracam sie z pytaniami dotyczącymi danymi które zapisuja sie w kluczyku -kiedy odbywa sie aktualizacja danych przy zapalaniu czy gaszeniu auta? -czy za każdym razem dane zapisuja sie? -skąd dane jak czas , km sa brane? -czy kilometry do serwisu olejowego odliczaja sie jednocześnie z kilometrami przebytymi?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jeśli ktoś wie jaki kod wyposażenia ma audi wyposażone w "wolne ręce"
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Proszę o zdekodowanie mi numeru VIN Audi A4 WAUZZZ8K3EA158287 WAUZZZ8K3EA15828WAUZZZ8K3EA1582
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę o rozkodowanie WAUZZZF47HA091735 Z góry dziekuję
-
Stacyjka
Musisz zdemontowac dekor licznika oraz osłone ten duzy plastik po kierownica gdzie wpięte jest złącze DIAG lampa podświetlania przestrzeni nóg itp 2 śrubki torx20 pod dekorem i jedna śrubka od tyłu
-
Demontaż obudowy słupka B
Musisz starannie przeszukac forum napewno gdzies jest Najpierw demontujesz plastik górny z regulacja wysokości pasa -oburącz za dół i energicznie pociagasz do siebie jest na samych klipsach Dolna częśc ma chyba dwie śrubki u góry (które beda widoczne po zdemontowaniu górnej części) pociągasz do siebie jak puszcza klipsy na słupku to w drugim kroku do góry Przed demontazem zdemontuj uszczelki gumowe drzwi chociaż na długosci demontowanych osłon słupka B Prawdopodobnie trzeba tez zdemontowac osłony progów plastikowe też na spinkach
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
u mnie zwalnia po 4s czy ktoś może mi powiedzieć czy to jest prawidłowo czy nie?jeśli gdzies moge wysłużyc ten czas to proszę o podpowiedź bo nie ukrywam ze chciałbym aby u mnie tez tak było jak u kolegi zamek1200
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
u mnie mam wrażenie ze jest ustawiona czasówka....po kilku sekundach sam zwalnia....
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja zwracam sie z pytaniem. Nie mam hold asist ale mimo tego podczas ruszania pod górkę wyczuwam że moje A4 trzyma przez pewien czas hamulec. Czy można ten czas wysłużyć lub zaprogramować aby zwalniało sie jak tylko ruszę?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostatnio robiłem to mogę Ci pomóc, bardzo duzo wskazówek jest na forum ale porozrzucanych. W skrócie -osłony przednich słupków pod napisem airbag przykręcone 1szt śrubki TX20 -środkowe słupki musisz zdemontować uszczelkę i wypinasz osłonę tylko górną -musisz tez zdemontować osłonę przednich lampek w podsufitce delikatnie jest tylko na zatrzaskach, pod nią kryje się śruba która trzyma obudowę lampek -środkowych lampek w podsufitce nie ruszasz- zostają -z tyłu po otwarciu klapy demontujesz uszczelkę z góry i wypinasz środkowy plastik, pod nim tez kryją się śruby bocznych osłon oczywiście TX20 oraz jedna większa śruba która trzyma podsufitkę ale to na koniec -ja nie pamiętam ale Koledzy może z forum podpowiedzą ale obudowy tylnych słupków aby zdemontować trzeba było zdjąć całe boczki bagażnika -na koniec bierzesz kogoś do pomocy i odkręcasz śrubkę z tyłu oraz śrubkę w przednich lampkach podsufitki i tylną klapą wyjeżdża na zewnątrz to w maleńkiej pigułce
-
A4 B8 LIFT 2015-2016 Sport Edition & Sport Edition plus
Mam pytanie czy listwy progowe i lusterka to kolor czarny -nie metalic -nie mat?
-
Dokładka zderzaka tył
mam rozumiec ze do avanta ja mam jakby co wersja sline plus. Jezeli chcesz to zrobie fotki jesli o to chodzi
-
Jaki to kolor dodatkow do A4 B8 lift SLine Plus
Witam Udało mi sie kupić zderzaki do Sline Plus chciałbym w moim polifcie zrobić w kolor czarny lusterka, listwy dolne i relingi dachowe. Czy ktos mi może podpowiedzieć jaki to jest kolor? Pomalować u lakiernika na dany kolor czy moze plasti dip? Nie wiem jak zabrac sie za listwy drzwiowe ktore u mnie sa chromowane czy można oddzielić listwe chrom od gumy?
-
Relingi dachowe chrom zmiana na czarne
Witam Oryginalnie posiadam relingi dachowe chromowane chce je zmienic na czarne jak waszym zdaniem zrobic to aby było dobrze?
-
Demontaż nagrzewnicy
dzięki. Dokopałem sie. Jakby co to mogę pomóc każdemu kto bedzie miał pytania zwiazane z rozbiórką
-
Demontaż nagrzewnicy
Witam Musze zdemontować nagrzewnicę. Zdemontowałem już całą konsole i kierownicę. Jak odkręcę wzmocnienie to nagrzewnica jest do niej przykręcona?Pedały są przykręcone do tego wzmocnienia czy do sciany grodziowej?Instalacja elektryczna łączy sie w 1-2 punktach czy musze zacząć od rozpięcia wszystkiech kabli?Może juz ktoś to robił i mi powie co i jak aby zrobić to sprawnie. Z góry dziękuje
-
Jak wyjąć radio navi z b8 po lifcie
OK ja mam takie radio http://i65.tinypic.com/2dvswb7.jpg
-
Jak wyjąć radio navi z b8 po lifcie
Witam Szukałem i znalazłem demontaż radia bez navi. Nie wiem czy w tym swoim mam zdemontowac najpierw sam panel czy sa ukryte gdzies jeszcze śrubki. Panel klimatronika zdemontowalem także kratki nawiewu nad radiem także. Pod kratkami były 2 śrubki, ale jeszcze gdzie s cos trzyma. Prosze o podpowiedz
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Ilość odpaleń i gaszeń świadczy o zużyciu modułu olejowego.... Ilość odpaleń i gaszeń świadczy o zużyciu modułu olejowego.... Jakby co to mam cały moduł pompy z 2.0TDI CAGA o przebiegu 3tys km
-
Kontrolka świec żarowych
jakby co to mam jeszcze pompę zdemontowaną z silnika o przebiegu 3tys km
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
a jak to jest z wypłata np 30tys zł trzeba do bakomatu podchodzic 10razy? Mam w Mbanku i bankomaty w których moge wypłacac maja limity 3tys zł jednorazowo
-
Ruch w branży - które modele Audi kradną najczęściej?
Kup ubezpieczenie, ja swoje B8 straciłemw 40 min pod giełdą samochodową w Poznaniu na parkingu obok Orlenu....
-
garaż - drewniany, blaszany?
a ja proponuje kupić płytę warstwową najlepiej z rdzeniem z pianką zeby było taniej to II gatunek tj około 40zł za 1m2 gr 100-140mm i masz scianę o ciepłocie jak cegła 25+styropian 12. Trzeba tylko konstrukcje zrobic drewniana lub stalową
-
10 rocznica ślubu jakie macie pomysły?
dziekuje bardzo za podpowiedzi wszystkie sa trafne tzn z kazdej cos i bedzie super:)))