Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WEBASTO


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

mam to piekne urzadzenie w autku, natomiast niezabardzo umiem je ustawic (po rozlaczeniu aku wyzerowalo sie) napewno mozna ustawic godzine, 3 programy, temperature i czas grzania. niestety instukcja po niemiecku tez mi sie gdzies zapodziala i jestem troche w kropce. Jutro wstawie foto, to moze ktos sie na tym zna i pomoze ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety aparat mam tylko w tel, wiec zrobie jutro, natomiast wyglada to tak ze sa 4 przyciski...prawy wl/wyl grzania, lewy 'P' do ustawiania programow i gora i dol do przestawiania czasu programow, czasu grzania.

problem jest tego typu za jak wlacze to automatycznie wyskakuje mi 60min (troche za dlugo, bo przy -30 wystarczalo 15min) no i nie wiem nawet jak przestawic godzine(zegarek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja rowniez mam to urządzonko i mam równiez 4 przyciski.

jeden z narysowanym zegarkiem do ustawienia godziny ponizej mam 3 przyciski tj < set >

ustawiam to tak:

naciskam set i ustawiam strzalkami godzine kiedy ma sie wlaczyc, aby to aktywowac musze nacisnac gorny przycisk z zegarkiem, wowczas jest ustawione. Po chwili na wyswietlaczy pojawia sie ustawiony wczesniej czas a po paru sekundach wyswietlacz nic nie wyswietla ale podswietlanie caly czas jest aktywne co mnie troche denerwuje.

Wiem ze to malo co pradu bierze ale jednak.

wie moze ktos jak zrobic aby ten wyswietlacz zgasl?

Podczas czuwania jak nasine set to gasnie ale tym samy deaktywuje wlaczenie sie grzania w danej godzinie.

Pozdrawiam

Własnie byłem w serwisie webasto i sie dowiedzialem pare ciekawych rzeczy, a mianowicie:

-webasto pali 0,5l na godzine przy maksymalnym obciązęniu.

- webasto działa jak klimatronik, dogrzeje do temperatury zadanej na klimatroniku i póżniej tylko podtrzymuje tą temperaturę. po załączeniu webasto podświetlony jest wyświetlacz klimatronika lecz w połowie jasności(funkca ta działa ttylko w przypadku oryginalnej instalacji przy zakupie lub przy instalacji webasto wraz ze spprzężeniem go z klimatronikiem - czyli w kazdym ASO)

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem takiej instalacji, która ma to wszystko plus dodatkową spiralę pod miską olejową. Daje to tyle, że rozruch jest latwiejszy i można odrazu jechać normalnie - czytaj szybko ;)

mam nadzieję ze te info się komuś przyda.

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...