Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie proszę o analizę logów mojego afn-a. Statycznych nie robiłem, tylko dynamiczne. Robiłem je pierwszy raz i w dodatku sam, dlatego troszkę za szybko stop mi się naciskało i nawet do 4000rpm nie dociągnąłem, dlatego jak cos moge jeszcze raz zrobić.

Silnik lapie tryb awaryjny przy predkosci 100-120km/h, wyskakuje tylko jeden błąd 00575 - ten o ciśnieniu w kolektorze dolotowym.

Log (0 - 010)

Log (1 - 011)

Log (2 - 003)

Oczywiscie jak na złość, podczas robienia logów nie wpadł ani razu w tryb awaryjny.

Czym moze byc spowodowane tak wysokie cisinenie w kolektorze?

z gory dzieki za odpowiedzi :good:

Opublikowano

auto po programie,turbo do czyszczenia.

Opublikowano
  • Autor

zgadza sie, program jest wgrany.

Tylko turbo? zadne egr-y, przeplywki, zawory n75?

Opublikowano

Robiłem je pierwszy raz i w dodatku SAM,

Witaj Michal... :)

Domyslam sie ze jestes bardzo fajnym mlodym czlowiekiem...

Ale prosze, badz troszke bardziej powazny i odpowiedzialny.

Wszedzie jest walkowane, ze jak logi dynamiczne to w dwie osoby...!!!

Nie chcielibysmy za szybko stracic forumowicza i kolege...

Poza tym nie mam nic do Ciebie...

Pozdrawiam :)

ps. I dlatego nie masz 100% pedalu gazu od 1500 do 4000. I nie staraj sie nam udowodnic ze sie da... :cool1:

Opublikowano

Nie masz kompletu logów a chcesz wiedzieć całą diagnostyke turbo na stół

Opublikowano
  • Autor

Robiłem je pierwszy raz i w dodatku SAM,

Witaj Michal... :)

Domyslam sie ze jestes bardzo fajnym mlodym czlowiekiem...

Ale prosze, badz troszke bardziej powazny i odpowiedzialny.

Wszedzie jest walkowane, ze jak logi dynamiczne to w dwie osoby...!!!

Nie chcielibysmy za szybko stracic forumowicza i kolege...

Poza tym nie mam nic do Ciebie...

Pozdrawiam :)

ps. I dlatego nie masz 100% pedalu gazu od 1500 do 4000. I nie staraj sie nam udowodnic ze sie da... :cool1:

No niestety sam musiałem robić bo wszyscy znajomi byli w pracy, kiedy ja dzis mialem urlop i chwilke czasu. Ale na takim odcinku, gdzie ruch jest zerowy, więc spokojnie, az tak glupi nie jestem :tongue4:

Nie masz kompletu logów a chcesz wiedzieć całą diagnostyke turbo na stół

Jarek, nigdzie nie pisalem ze mam komplet logów i chce wszystko wiedzieć. Patryk mi doradził zebym zrobil grupe 003, 010 i 011, to tak zrobilem i poprosilem o analizę - tyle. Napisalem przeciez, ze jak cos to jeszcze raz zrobię. I juz nie sam :)

Opublikowano

To moze zrob (w 2 osoby) taki kompleci, i wszyscy beda zadowoleni...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240739.0

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale sklep tam chyba masz...? :cool1:

Sklepowa wsadzasz na chwilke za kolko i robisz spokojnie logi...

Pozdrawiam :)

Opublikowano

nie dotykaj gazu za mocno.Bo zaraz bedzie turbo na stol po czym do smieci i czyszczenie dolotu badz wydechu

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale sklep tam chyba masz...? :cool1:

Sklepowa wsadzasz na chwilke za kolko i robisz spokojnie logi...

ta, u mnie sklepowe po 60 lat+, nie wiedzą co to laptop :kox:

nie dotykaj gazu za mocno.Bo zaraz bedzie turbo na stol po czym do smieci i czyszczenie dolotu badz wydechu

tzn chodzi Ci zeby z turbiną w takim stanie nie szaleć teraz za bardzo?

Opublikowano

Wyczyść sprezarke i zapraszam ponownie z kompletem logów.

Temat uwazam za wyczerpany. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.