Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samsung Galaxy Ace (S5830) VS Samsung Wave (S8500)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: zbliża mi się wymiana telefonu, wpadły mi w oko właśnie te dwa smartfony.

Wiem już wiele na temat danych technicznych. Chciałbym się dowiedzieć od posiadaczy jak te dwa modele sprawdzają się w praktyce.

Miał ktoś do czynienia z tymi telefonami? Proszę o opinie, plusy i minusy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave posiadam sam, lata on na systemie bada 2.0 jezeli nie brandowy i wkurzajace jest troche to ze nie ma androida chociaz samsung apps tez daje rade. Co do wytrzymalosci to mi wytrzymuje srednio obciazony 4 dni na baterii , jesli chodzi o wyswietlacz to jest super amoled ktory naprawde jest naprawde dobry. Szklo jest hartowane ciezkie do zarysowania sa filmiki w internecie. Telefon niezly ale imo brakuje mu tego ze nie ma androida. Powinienes poszukac informacji w internecie co ci bardziej pasuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ace. Moim zdaniem wystarczy jedno - Ace ma Androida, a Wave system Bada. Wyświetlacz TFT daje w zupełności radę, ekran Gorilla Glass nie do zarysowania. Jest to tańsza alternatywa dla Galaxy S, jeśli poszukujesz dobrego dotykowego telefonu, z funkcjonalnym systemem za rozsądną cenę to szczerze polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to system nie jest najważniejszy. Android też kiedyś miał swój początek, więc myślę, że Bada w wersji 2.0 nie musi być taka zła. Chyba wybiorę Wave, strasznie podoba mi się wyświetlacz Super AMOLED. Wyczytałem, że Wave ma lepsze dane techniczne (procek 1.0, 512MB ram). Jeśli Bada mi się nie spodoba, to przecież do Wave mogę wgrać Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...