Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmieniarka navigation plus


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/zmieniarka-fabryczna-cd-audi-i2065158694.html takie tez sa :)

Emil16 sprawdz jaka masz wtyke do zmieniarki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/zmieniarka-fabryczna-cd-audi-i2065158694.html takie tez sa :)

Emil16 sprawdz jaka masz wtyke do zmieniarki .

Kolego wrclaguna jesteś pewien że ta zmieniarka też będzie chodzić bez problemu z navi plusem ? Pytam bo tez zamierzam coś kupić i nie ukrywam że ta zmieniarka byłaby dużo fajniejsza i można ją do schowka schować. A tą co ja podałem to na 100% współpracują bo miałem taką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pasuje ? Przecież kolega pokazał zdjęcie tej navi to jest taka sama jak szły w b5 rns-d a nie rns-e Chyba że coś już pomieszałem :good:

Pod NAVIPLUS nowsze zmieniarki takie jak właśnie te 1din nie działają. Do NaviPlus pasują zmieniarki blaupunkta lub panasonica montowane w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest ok. Podłączysz zmieniarkę i będzie działać na niej zasilanie ale zmieniarka nie ruszy. Te temat przerabiany ostatnio przez Bozeta.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17017.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pasuje ? Przecież kolega pokazał zdjęcie tej navi to jest taka sama jak szły w b5 rns-d a nie rns-e Chyba że coś już pomieszałem :good:

Pod NAVIPLUS nowsze zmieniarki takie jak właśnie te 1din nie działają. Do NaviPlus pasują zmieniarki blaupunkta lub panasonica montowane w bagażniku.

Do tej pory wiedziałem właśnie to samo myślałem że coś się zmieniło lub o czymś nie wiedziałem

A co do tej zmieniarki panasonica to są tylko 2 modele które chodzą i trzeba też pomieszać kabelki w wtyczce musiałbym odszukać co i jak z tymi panasonicami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są dostępne takie zmieniarki czasem idzie trafić razem z oryginalnym stelażem do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zmieniarki to czy jest różnica między RNS-D z B5/C6 a tymi monotwanymi później, DX w A4 B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pasuje ? Przecież kolega pokazał zdjęcie tej navi to jest taka sama jak szły w b5 rns-d a nie rns-e Chyba że coś już pomieszałem :good:

Pod NAVIPLUS nowsze zmieniarki takie jak właśnie te 1din nie działają. Do NaviPlus pasują zmieniarki blaupunkta lub panasonica montowane w bagażniku.

Dziwna teza. W moim A4 B6 fabrycznie zamontowana jest NaviPlus RNS-D oraz fabryczna zmieniarka 1DIN w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pasuje ? Przecież kolega pokazał zdjęcie tej navi to jest taka sama jak szły w b5 rns-d a nie rns-e Chyba że coś już pomieszałem :good:

Faktycznie z tego co czytałem jest jeden model zmieniarki 1din która współpracowała z NaviPlus nawet pisał ktoś o tym ale nikt nie był w stanie podać numeru tej zmieniarki. Może ty podeślesz? Bo z tych co próbowali koledzy z forum żadna nie działała.

Pod NAVIPLUS nowsze zmieniarki takie jak właśnie te 1din nie działają. Do NaviPlus pasują zmieniarki blaupunkta lub panasonica montowane w bagażniku.

Dziwna teza. W moim A4 B6 fabrycznie zamontowana jest NaviPlus RNS-D oraz fabryczna zmieniarka 1DIN w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, podeślę nr OE zmieniarki w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W etce sprawdzałem przed chwilą i dla modelu na 2003r są trzy typy zmieniarek 1din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W etce sprawdzałem przed chwilą i dla modelu na 2003r są trzy typy zmieniarek 1din.

Jak juz siedzisz w etce to może znajdziesz moment, żeby poszukać (jeśli się da) powiązania RNS-D z konkretną zmieniarką?

Najlepiej gdyby ktoś miał auto ori z rnsd i zmieniarką wtedy po vin w etce możnaby dojść co do czego.

Następna sprawa, możesz znaleźć numer dla tmc tunera odpowiedniego dla b6 ? są tam jakieś opcje w zależności od tego czy jest kiera multi?

sory za nawał pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmieniarki ma ori instalację kolega turzol. Z etki niestety nie wynika to jednoznacznie. Co do numeru modułu tmc podeśle jak będę miał dostęp do laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmieniarki ma ori instalację kolega turzol. Z etki niestety nie wynika to jednoznacznie. Co do numeru modułu tmc podeśle jak będę miał dostęp do laptopa.

Posłałem Ci na PW nr VIN mojego Audi. Mam fabryczną zmieniarkę 1DIN w schowku pasażera oraz navi RNS-D jak już pisałem wcześniej. Być może uda się po VIN określić nr fabryczny zmieniarki. Chciałem dzisiaj odczytać nr OE ze zmieniarki, ale do jej wyjęcia potrzebne są specjalne wyjmaki, których póki co nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...