Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AGB S4 B5] Oceńcie wykres i logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy poprosze również o ocenę wykresu czy warto taki mieć, coś w nim mi się nie podoba, ale nie jestem fachowcem, dzieki za opinie.Soft pochodzi z Audi S4 B5 1999 rok.

s4digimaha1ol5.th.jpg

Opublikowano

Ile to auto jeździ juz czasu na tym sofcie ? Sprzęgło nie klęka ?

Przebieg mocy taki sobie, korby dostaja fajnie po d*pie przy niskich rpm...

Czy masz logi z doładowaniem i wskazaniami przepływki ?

Opublikowano
  • Autor

Kurcze narazie nic wiecej nie mam, postaram sie cos wiecej załatwić ( trzeba VAG-ować?). Ale sądzisz że ten soft obciąża mocno auto?

Opublikowano

Napewno sprzęgło i korby :wink4: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 11:01 _________________________________________________Tu masz wzorowy soft :

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6ceebadf1c900f65

Opublikowano
  • Autor

od Norbiego, chciałem ten sam bo mamy te same nr kompa, ale troche mi daleko do Wawy .

Piszesz ,że korby w dolnych obrotach czyli należy raczej jezdzic na wyższych, a co z nimi sie moze stać ( w najgorszych sytuacjach oczywiscie) pękną? Bardzo dzieki za help Poziek

Opublikowano

Słuchaj widzialem juz gorsze :) Ile już na tym smigasz? Nic się nie dzieje ?? Nie ma hardcoru, także aż tak się nie martw.

Zaraz poszukam troche po innych forach i tu wkleje.

Jezeli chodzi o Nm to jest to duże obciązenie dla korb i panewek bo przy niskich rpm 3000 masz ponad 520Nm co nie jest niczym nadzwyczajnym dla K03 ale zobacz co się dzieje poźniej. Moment leci na leb na szyje a mogłby pójść tak płasko jak u Norbiego.

Podejrzewam, że auto od dołu mocno gniecie w fotel ale już od 3500rpm nic się nie dzieje...

Pomyśl o tym Norbiastym sofcie :th:

Opublikowano

wykres jak kiedys byly w dizlu :confused4: .... [powoli juz sie od tego odchodzi ] ... osobiscie kompletnie z doopy przebieg momentu jak na taki setup ...

Opublikowano

Spanky ma całkowicie rację. Teraz trendy są przebiegi krzywej mocy w taki sposób aby moc max szla caly czas do góry a nie utrzymywala się poziomo na tym samym pulapie przez dość znaczy zakres RPM.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za opinie. Soft jest nowy , auto narazie przejechało na tym moze 1000 km. A i nie dostaje narazie w dupe bo sezon na xxx sie jeszcze nie zaczął , no i jeździ tym moja kobieta najczęściej. A jeżeli chodzi o soft Norbiego to jakos musze sie zebrać żeby odwiedzić Rogala i poprawić conieco u mnie , mam tylko nadzieje ze nic nie padnie. Sprzęgło jest nowe ,ale seryjne , powinno wytrzymać troszkę. Ale te korby mnie martwią. :(

Opublikowano

To powiedz swojej kobiecie, żeby uważała ze sprzęgłem, najpier niech całkowicie odpuszcza pedał sprzęgła a potem dopiero gaz... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

najpier niech całkowicie odpuszcza pedał sprzęgła

Oczywiscie niech to robi migiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No przekaże, tak jak mówicie. :>...thx

Opublikowano

Moment jest duży i szybko spada. Jednak przy każdych obrotach i tak jest wyższy niż u Norbiego.

Opublikowano

Moment jest duży i szybko spada. Jednak przy każdych obrotach i tak jest wyższy niż u Norbiego.

skala Nm jest mocno przesunięta w górę, max moment jest 541Nm przy 2965rpm, zobacz jaka wartośc jest na skali? Prawie 600Nm

Opublikowano
  • Autor

Max moment jest 571 Nm.....

Opublikowano

Chyba nic nie jest przesuniete. Po prostu tak wyskalowane...

Opublikowano

Chyba nic nie jest przesuniete. Po prostu tak wyskalowane...

zgoda

co nie zmienia faktu, że przebieg momentu jest lipny

Opublikowano
  • Autor

A jakie sprzegło, ale żeby można było normalnie w korkach jeździć?

Opublikowano

na przykład wzmocniony dociks i twardzsza tarcza robione u radzikowskiego w wawie :th:

Opublikowano

Moim zdaniem ta hamownia znacznie zawyżyła moment :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.