Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Błędy pomoc


donald162

Rekomendowane odpowiedzi

A więc doszedł do mnie kabelek od viakena,ściągnąłem sobie program Polski Vag 4.9 i ruszyłem do samochodu.I jedyne co udało mi się zrobić i odczytać to takie błędy:

Poduszka

błąd 532-Napięcie zasilania sygnał za mały błąd sporadyczny (po skasowaniu juz się nie pojawił)

Silnik

błąd 575-Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica doregulowania błąd sporadyczny

Klimatyzacja

Tutaj to chyba nic nie działa :(

błędy:785,787,779,603,1272,1274,602,600,792,532,1273,1297,1296,1206 (po skasowaniu pojawiły się tylko te:600,1297,1296,1274)

Więcej nic nie udało mi się zrobić,aż boję się spróbować jutro jak za pierwszym razem było tyle błędów.

Co najważniejsze nie wiem jak sprawdzić w czym jest rzecz,że przechodzi mi w tryb awaryjny 130km/h i nic więcej.Gdzie to można sprawdzić??Chyba że polecacie mi inny program??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd 00575 świadczy o przechodzeniu w tryb awaryjny. Sprawdzić to możesz logując dynamicznie grupę 011 po wejściu w 01 Silnik a następnie w 08 Bloki wartości mierzonych. Ciśnienie rzeczywiste ma się pokrywać (z pewną niewielką tolerancją) z wartością zadaną ciśnienia doładowania a u Ciebie tak nie będzie. Jedno jest pewne : z pewnością najpierw sprawdź sobie wężyki, które wychodzą z N75 do turbosprężarki na ich szczelność a jeśli te będą szczelne to N75 u Ciebie szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie poszukać w kodach błędów czego każdy z nich dotyczy np. TU

a jeśli przy którymś zakresie błędów wyskoczy Ci komunikat, że żądanej strony nie można przetłumaczyć ze względu na zbyt duży rozmiar to klikasz wtedy na "Zobacz oryginalną stronę" i będziesz miał opis w oryginalnej wersji językowej ale sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...