Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czasami zamuli silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam takie Pytanko :(

Mój problem polega na tym, ze czasami mi za muli autko, tzw: jak jadę nie wiem 20,40,nawet do 100km/h to obroty spadają chociaż mam wciśnięty gaz,a jak puszcze gaz i wcisnę spowrotem to już normalnie jest. często to już się zdarza. a drugi problem jest taki:

- jechałem 100 km/h i chciałem więcej pojechać to nie chciał. Obroty spadały spowrotem i nie do puszczało przekroczyć 100km/h podjechałem do stacji paliw nalałem tam z 5 litrów PL ropy to normalnie zaczął pracować

może mi ktoś pomoże ten problem rozwiązać

mam audi a4 b5 19 .TDI 90 Koni z 1995 roku

Opublikowano

Zapiąć Vaga -zrobić logi i wtedy się zobaczy a najlepiej jak by zrobić w czasie w/w objawów .

Dodatkowo odczytać błędy też powinno być pomocne

Opublikowano

Filtr paliwa kiedy wymieniany?

Opublikowano
  • Autor

aha... to będę musiał do znajomego podjechać żeby podpiął mi i zobaczył.

filtr paliwa ? wiem ze przed zima wszystkie wymieniane były a przedwczoraj odstojnik czyściłem z filtra to trochę syfu było

Opublikowano

Widocznie nalałes jakiegoś chu***o paliwa wymień filtr i zalej auto do min 1/2 baku na jakiejś dobrej stacji np. shell [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 14:02_________________________________________________oprócz tego vag oczywiście :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

to znaczy cały czas ruska wlewam, a czasami PL żeby wtryski przeczyściło

A autko mam od roku i nic zarazie się nie psuło

Opublikowano

to znaczy cały czas ruska wlewam, a czasami PL żeby wtryski przeczyściło

A autko mam od roku i nic zarazie się nie psuło

Jak kupujesz ruskie paliwo od przemytnika to nic dziwnego, że kiepska jakość

Opublikowano

A czasami PL żeby wtryski przeczyściło

No i prosze, kolega tankuje polskie paliwo zeby dodac zdrowia silnikowi... i wtryski nim czysci.

A my tak na nie narzekamy... i w Germani chcielibysmy tankowac.

Odrazu widac jak inaczej patrzy sie ze wschodu na zachod.

Pozdrawiam :)

ps. Kolego Pawel, podjedz gdzies na Polskiego Shella... i zatankuj do pelna Shell V-Power.

Kup STP, czarne i niebieskie i wlej do do zbiornika. Wczesniej wlej STP, nastepnie paliwo.

Pojezdzij tak ze 200-300 kilometrow i daj znac czy sie zmienilo.

ps. oczywiscie filtr paliwa najlepiej zmienic na nowy, i to jakis markowy. Knecht, Mann, Bosch.

Opublikowano

Na ruskim paliwie bujam sie już dwa lata bez żadnych problemów .

Opublikowano

Widocznie teraz jakość ruskiego paliwa się pogorszyła :decayed:, wymień filtr paliwa i zatankuj dobrej jakości ON, powinno wrócić do normy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.