Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż (większego) Cb radia


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w Audi nie przewidziano zbyt dużo miejsca na montaż CB. Jako że nie jestem fanem inwazyjnych technik zamocowań wymyśliłem coś takiego ;) Okazuje się że radyjko tak zamontowane nawet całkiem estetycznie wygląda i stabilnie się trzyma ;) wszystko jest pod ręką, wyświetlacz na widoku. Jeżeli chodzi o regulacje fotela to radio jak widać na jednym ze zdjęć w razie potrzeby można podsunąć do przodu

20120202144130.jpg

20120202144137.jpg

20120202144147.jpg

20120202144157.jpg

20120202144204.jpg

20120202144232.jpg

20120202144240.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że te blachy trochę szpecą wnętrze. Ja u siebie zamontowałem radyjko w półce pod klierownicą i też nic nie przerabiałem. W półce są takie plastikowe łapki od góry które dociskają radio po wsunięciu w półkę, także trzyma się ładnie i prawie go nie widać, kable też schowane. Zasilanie mam na stałe z bezpieczników pociągnięte więc i zapalniczkę mam wolną.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do estetyki to przesadziłes, bo nie wygląda to dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co lubi. Jeżeli dla Dawidsmrg jet ważniejsza funkcjonalność niż estetyka to OK, ale jeżeli bardziej estetyka to chyba trzeba jeszcze troche powalczyć z "innym miejscem montażu" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok.tylko te blachy brzydkie. sam miałem w passacie tak zamontowane. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w b6 widzę montaż w jeden sposób :mysli::

- wymiana klimatronka lub przycięcie starego

- kupno takiej ramki + pomalowanie jej lub obklejenie lub cokolwiek innego aby w miarę się prezentowało

http://allegro.pl/promocja-kieszen-ramka-do-cb-wszystkie-modele-i2068678011.html

- no i montaż we wnękę tzw. 1din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w b6 widzę montaż w jeden sposób :mysli::

- wymiana klimatronka lub przycięcie starego

- kupno takiej ramki + pomalowanie jej lub obklejenie lub cokolwiek innego aby w miarę się prezentowało

http://allegro.pl/promocja-kieszen-ramka-do-cb-wszystkie-modele-i2068678011.html

- no i montaż we wnękę tzw. 1din

szkoda psuć ładna konsole, jest fajny przykład na forum montazu panelu od cb w popielniczce i to jest najlepsze rozwiazanie :wink4: ewentualnie kupno cb ze zdejmowanym panelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...