Jump to content
IGNORED

[B5 AJL] Sprzęgło - jakie i gdzie kupić ? Czy wymiana tylko z dwumasem ?

pet3r
 Share

Recommended Posts

Witam,

w moim AJLu kończy się sprzęgło i chciałbym to w miarę sprawnie zrobić. czy muszę wymieniać je razem z kołem dwumasowym? może któryś z klubowiczów ma zniżki na takie części? a może pójść w składanie sprzęgła z kilku innych, żeby latało to sprawniej niż seria?

sachs tylko sachs ( o ile do twojego produje). wymiana raczej z dwumasem - tak radza fachowcy.

sachs tylko sachs ( o ile do twojego produje). wymiana raczej z dwumasem - tak radza fachowcy.

Dokładnie.

Do AJL sprzęgło SACHS 3000 951 210 - cena detaliczna w IC to 860 zł

Jeżeli chodzi o dwumas to SACHS nie robi więc zostaje LUCAS: 415 0092 10 lub 415 0147 10 w zależności od numeru podwozia.

Sachs nie robi? :shocked: ciekawe czy lucas poprawil jakosc swoich produktow

Sachs nie robi? :shocked: ciekawe czy lucas poprawil jakosc swoich produktow

Wg katalogu IC nie robi, tak samo jak do B6 AVF.

Ale jeszcze sprawdzić trzeba w katalogu online SACHSa.

Piotrek albo robisz manewr z Radzikowskim. Wysyłasz mu caly komplet do wawy czyli swojego dwumasa, tarcze sprzęgła i docisk. On nabija tarcze nową okładziną (twardaszą) i zmienia sprężynę i wyrównuje dwumasa. Możesz rowniez poprosić żeby nałozył na dwumasa warstwę żeliwną. Koszt całej operacji 800 zeta.

Wujku Dobra Rada - co ja bym bez Ciebie zrobił... :decayed: powiedz mi jeszcze o co chodzi z tą warstwą żeliwną. dobrze spisuje się takie sprzęgło??

Guest chlebek

Witam Panowie ja dzis wlasnie odebralem autko po wymianie sprzegla i dwumasu (luk) niestety koszt tej zabawy razem z robocizna to 2200 zł :( ale bylo warto moja niunia chodzi teraz jak marzenie :)

Pozdraiwam klubowiczow