Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Znaczek audi pod kirunkowskazem


Trezor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tego na grupie, więc mam nadzieję, że nie szukałem źle.

Zastanawiam się jak to jest ze znaczkami audi pod przednimi/bocznymi kierunkowskazami. Czy były one "klejone" w pewnych rocznikach, a innych nie? Czy jeśli ich nie ma to znaczy, że coś jest nieoryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze chyba sa one kljione ale jest w blotniku dla nich specjalne miejsce.Dokladnie do ktoregos miesiaca 97 byly montowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja niunia jest z pierwszego kwartału 97 nie pamiętam miesiąca i mam po lifcie tj. lampy z tyłu no ale kiera stara :cry: no i znaczki na błotnikach są :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by zająć się wypisaniem zmian w I lifcie i w II.

1 Lift miał miejsce od kwietnia 1997r. (bynajmniej ja tak się rozeznałem) niemniej autku ciągle coś przybywało bo w 1998r. naprzykład dostało inne tapicerki podsufitówki. Także jest pewnie masa takich informacji i zebrać to to nie mała sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Lift miał miejsce od kwietnia 1997r. (bynajmniej ja tak się rozeznałem)

pierwszy kwartał 97 i mam po lifcie tylne lampy, te felerne listwy gumowe u dołu drzwi i sam nie wiem co tam jeszcze, nie porównywałem ze starszymi tak dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lifty w audi jak hans dał.

noja 08.97 i nie jest lift - choc i listwy ma i podsufitak nowa - to jednak i kiera i lampy i wycieraczki sprzed liftu. znaczki audi tez mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wiele modeli to mogą być przejsciówki. Ja mam starą kierownicę a tylne lampy po lifcie a moja jest marzec 97r.

Wczesniej miałem R19 z końca produkcji starszego modelu i mimo, że wyglądał prawie identycznie wiele drobnych części miał już z nowego modelu zarówno nadwozia jak i mechaniki.

Także pewnie trudno będzie wykryć wyraźną granicę zwłaszcza, że lift nie był aż tak bardzo znaczący (przynajmnie tak mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie model A4-B5 miał jeden lift w 1999r. jednak wielu znas zmiany w 1997r. naciąga że to był facelifting, a to było poporstu udoskolnalanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...