Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Świece żarowe


audi1987

Rekomendowane odpowiedzi

danu44, coś kiepsko szukałaś tych świec :gwizdanie:

proszę bardzo, z katalogu ISKRY:

A4, Avant 1.9 TDI quattro, 81kW 09.96-09.2001 AFN/AVG CT855 11V

Pozdrawiam :wink4:

A znalazles tez te inne do AWX...? :cool1:

dla Ciebie wszystko... :cool1:

tylko, że trochę nie ogarniam jakie miały by być "te inne"? bo do AWX podobno również pasują CT855.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że trochę nie ogarniam jakie miały by być "te inne"? bo do AWX podobno również pasują CT855.

Bez urazy Ciebie sloneczko, ale musisz w takim razie jeszcze troszke sie poduczyc i wiecej o swiecach zarowych poczytac.

W moim watku powyzej napislam... do silnika AWX jaki i rowniez do np. AVF stosuje sie swiece zarowe roznej dlugosci. I sa one dobierane na podstawie nr. VIN danego samochodu.

Tak ze kupujac swiece przez Ciebie podane, do nie tego silnika (nr VIN) co nalezy... bedzie pupa.

I dlatego napisalam ze kupujac swiece Iskra nalezy byc bardzo ostroznym.

Mysle ze mozemy ten temat swiec zarowych Iskry zakonczyc.

Pozdrawiam i zycze milego wieczoru. :)

ps. A juz na to ze mam szukac np. swiec do mojego auta pod symbolem: Avant 1.9 TDI quattro...!

To niestety, jako blondynka nigdy bym na to nie wpadla.

Ja nie mam Audi quattro, i co quattro ma do swiec zarowych. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że trochę nie ogarniam jakie miały by być "te inne"? bo do AWX podobno również pasują CT855.

Bez urazy Ciebie sloneczko, ale musisz w takim razie jeszcze troszke sie poduczyc i wiecej o swiecach zarowych poczytac.

W moim watku powyzej napislam... do silnika AWX jaki i rowniez do np. AVF stosuje sie swiece zarowe roznej dlugosci. I sa dobierane na podstawie nr. VIN danego samochodu.

Tak ze kupujac swiece przez Ciebie podane, do nie tego silnika (nr VIN) co nalezy... bedzie pupa.

I dlatego napisalam ze kupujac swiece Iskra nalezy byc bardzo ostroznym.

Mysle ze mozemy ten temat swiec zarowych Iskry zakonczyc.

Pozdrawiam i zycze milego wieczoru. :)

ps. A juz na to ze mam szukac np. swiec do mojego auta pod symbolem: Avant 1.9 TDI quattro...!

To niestety, jako blondynka nigdy bym na to nie wpadla.

Ja nie mam Audi quattro, i co quattro ma do swiec zarowych. :cool1:

Sama usilnie chciałaś aby podać Ci przykład silnika AFN z katalogu ISKRY więc, Ci podałem. Co do AWX to, przecież wyraźnie napisałem, że "podobno" więc, nie brałbym tego tak dosłownie.

A co do wybierania świec na podstawie numeru VIN to, może niech się też inni wypowiedzą bo, kupiłem (i pewnie jeszcze kupię) nie jedną świece czy to żarową czy iskrową i nigdy, żaden sprzedawca nie pytał mnie o numer VIN pojazdu, a przyznam się bez bicia, że raz były nietrafione.

PS

faktycznie z tym quattro, zły podałem przykład, bo generalnie to chodziło mi o niebieskiego sedana 1.9 TDi :tongue4:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego radze ostroznosc... bo np. do AWX firma Iskra sprzedaje tylko jeden typ swiecy.

A sa dlugie i krotkie... wiec, jakie to sa swiece, bo dlugosci nie sa do zadnej swiecy podane.

Faktycznie, to czy dany producent nie klepie każdego rodzaju części ma się zaj** do jakości ich wyrobów. Powiem Ci, że należę do osób które użytkują Iskrę w nie pierwszym aucie a nie opiera się na forumowych nagonkach. Fakt Iskry w moim AFNie żyją dopiero 1 sezon, ale grzeją dobrze, a na osłodę dodam Ci, że w poprzednim aucie (octavii ASV) miałem również świece Iskry i na dodatek mam kontakt z obecnym właścicielem. Dzwonił do mnie ostatnio zapytać jaki olej był lany bo jest takim laikiem, że nie potrafi kilku prostych oznaczeń zapamiętać dot. oleju - podczas rozmowy musiał zapisywać je na kartce. Wypytałem czy robił cokolwiek przy aucie a on na to - NIC, zamierza dopiero wymienić olej- i czy ma z nim jakieś problemy. Wiesz jaką przy tych mrozach odpowiedź otrzymałem? Żadnych - żona stawia na 12h pod chmurką auto pod pracą, grzeje raz świece i pali od strzała. A świece nie są pierwszej młodości :przebiegly:

Od razu Cię uprzedzę - nie jestem żadnym sprzedawcą ani PR-owcem ISKRY - pracuję na stacji paliw. I powiem Ci, że ja też słyszałem wiele opinii od sprzedawców, że ISKRA się podciągnęła z jakością ;) Dla porównania, kumpel chciał najtańsze świece do MB W202 C220D. Dostał Max-Gear'a. Po 2 tygodniach 3 sztuki spalone :hi:

I chris dobrze tu podsumował dlaczego nie kupuje się w Polszy Iskry ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...