Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Długo kręci na ciepłym silniku i odpala po przygazowaniu go .


kiślo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... otóż moja b5 1.8 benzyna plus gaz ma problem z odpalaniem na ciepłym silniku. Oczywiści pali zawsze na benzynie gdyż to jest zwykla instalacja gazowa (nie sekwencja). I na zimnym silniku pali jak dziecko a na ciepłym już nie chce tak dobrze odpalic i dlugo kręci a przy tym musze jej dodac gazu zeby odpalila ;/ Dodam tylko ze wskaznik temperatury silnika mi szwankuje bo pokazuje mi temperature tylko od 60 stopni do 75 nie wiecej. W tą sobotę z tego względu wymieniam termostat... Ale powiedzcie mi czy mogę mieć rację mówiąc ze jeshcze do wymiany jest czujnik temperatury cieczy ktory pokazuje caly czas zimny silnik i przez to wlasnie na cieplym silniku oszukuje komputer ze jest on zimny? Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik cieczy 4-piny masz rację jeżeli jest niesprawny a na klimatroniku ile pokazuje? i VAG-a podepnij dlatego,że przy tej instalacji LPG którą masz to podejrzewam błędy związane mieszanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klimatroniku? a tam widać temperature silnika? jak to zobaczyc? ja tam widze tylko temperature w środku taką jaką ustawię :D czyli od LO do HI ;)) mam audi od wczoraj takze nie jestem jeshcze obcykany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...