Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Srebrny


buliking

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe lampki ładniejsze :tongue4: Jeszcze kierunki w błotnikach zmień na białe i pokaż mi jakąś inną fotkę z nowymi lampami, taką bardziej normalną :decayed: Wiesz o co mi chodzi, ja od dołu na auto nie patrzę :naughty: Ogólnie fotki spoko :th: A jak pomalujesz dokładki to będzie :przebiegly: ciekawie :th:

Zapomnialem wlaczyc swiatla :decayed:

new1cz5.jpg

new2bt5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem wlaczyc swiatla :decayed:

A może Ci nie działają :naughty: Lepiej sprawdź dla pewności :naughty: Wygląda super, już niedługo moja będzie tak wyglądała :kox: :th: Dzięki za te fotki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu znalazlem czas zeby zrobic wiecej fotek z nowymi lampkami, na razie musialem wstrzymac sie z dalszymi modami, fundusze pochlonela naprawa klimy, wymiana silentblockow i 2 wahaczy, a teraz urlopik przede mna wiec z braku czasu rowniez za wiele nie zdzialam, zrezygnowalem juz z malowania dokladek i progow (sam lakiernik mi odradzil, na jasnym lakierze bedzie widac odpryski od kamykow), na chwile obecna mysle o polerce felg na lustro, przyciemnieniu szybek, zmianie grila na poliftowy (s4 za drogi i chyba nie pasuje do TDI :decayed:)

_________________________________________________

222gy4.jpg73386962nd7.jpg51316242wc3.jpg68530692pa7.jpg57053257qv5.jpg

77802599xz4.jpg62409882om4.jpg85125440vz2.jpgsrodekpf6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sesja. :th: Zmien kierunki w blotnikach na biale.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal na starych lampach :decayed: A nowe leżą i czekają :wallbash::rant: Ale już niedługo :) Wakacje blisko będzie czas na takie sprawy a teraz jeszcze muszę tą pier#$%^&* sesję jakoś doprowadzić do końca :rolleyes: A co do grilla to ja w swoim planuję chromowaną ramkę pomalować na czarno :wink4: Ciekawe co z tego wyjdzie :rolleyes: Ja swojej srebrnej maszynce też zrobiłem w tamte wakacje podobną sesyjkę w lasku :naughty: Jak wymienię lampy też się jakąś strzeli :> Jak się ogólnie lampki sprawują? Myślisz o xenonie? HID? :rolleyes: Bo ja zastanawiam się nad zamontowaniem tego razem, żeby dwa razy nie zabierać się za to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lampki spoko tylko ciecie blotnikow to w celu adaptacji lamp poliftowych to dla mnie druciarstwo...

Zawsze mozna wymienic blotniki i zrobic wszystko bez ciecia, albo wrzucic lampy dzielone ale efekt nie bedzie ten sam a po co wyrzucac kase na blotniki? a z tym cieciem to prosta i w pelni bezpieczna sprawa, druciarstwo to dla mnie wycinanie dziur w zderzaku w bmw e36 na halogeny, jezeli chodzi o moja przerobke to chyba wszyscy sie zgodza ze troche przegiales :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wiele osob z forum tak robi ale jak auto jest przed liftem to ma byc przed liftem.... a ciecie blotnikow to dla mnie straszne druciarstwo.... Lampy mi sie podobaja ja nie mowie nie...Ale ich adaptacja to druciarstwo... Sam pewnie zainwestuje w dzielone fk depo bo zespolone solary mi sie nie podobaja a rezanie w blotnikach to dla mnie zbrodnia....

Co nie zmienia faktu ze auto sie b ladnie prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wiele osob z forum tak robi ale jak auto jest przed liftem to ma byc przed liftem.... a ciecie blotnikow to dla mnie straszne druciarstwo.... Lampy mi sie podobaja ja nie mowie nie...Ale ich adaptacja to druciarstwo... Sam pewnie zainwestuje w dzielone fk depo bo zespolone solary mi sie nie podobaja a rezanie w blotnikach to dla mnie zbrodnia....

Co nie zmienia faktu ze auto sie b ladnie prezentuje :)

Na tej samej zasadzie. Masz Audi, a nie BMW po co Ci ringi.. To ma byc Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pewnie zainwestuje w dzielone fk depo bo zespolone solary mi sie nie podobaja a rezanie w blotnikach to dla mnie zbrodnia....

hymmm ja nie mam zadnych ringow.....

Jak zainwestujesz w dzielone fk depo to bedziesz miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak soczewki... z ringami... przygladnij sie dokładnie... http://moto.allegro.pl/item380808346_reflektory_lampy_przednie_depo_fk_audi_a4_95_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wrzucam biale kierunki - koszt 36zl + 4zl pomaranczowe zarowki (w ASO Skody) i przyciemniam szybki, koszt przyciemnienia 500zl, gosc zawolal 600 ale udalo sie zejsc stowke chociaz uwazam ze i tak drogo, nastawialem sie na 350 jakos to przelkne :wallbash: na pewno niedlugo wrzuce foty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "bliźniak" zakładaj zakładaj :naughty: Ale faktycznie drogo za te kierunki na allegro było kupić :tongue4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 23:24 _________________________________________________buliking zakładasz xenon? :gwizdanie: Bo ja właśnie zakupiłem zestawik :wink4: I będę rezał razem z lampami :rolleyes: Już niedługo :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenonu nie bedzie, przynajmniej na razie moze na jesieni pomysle, zmienilem kierunki na biale i przyciemnilem szybki a teraz czas na zawieszenie i felgi 17'', i tutaj mam pytanie odnosnie sprezyn (amorki mam prawie nowe): szukam -30/20 lub -35/25, i nic nie moge znalesc, moze ma ktos linka, czy znajde wogole? ostatecznie posadze 35/35 chociaz wolalbym przod troche nizej, no i felgi jaki wzor pasuje do sreberka? do wydania mam 2000zl na felgi z oponami! zalezy mi na czasie, a puki co nie znalezlem tych sprezyn :wallbash:

P.S. nie rozumiem tego co mam w podpisie :) mialem kilka miniaturek ze zdjeciami mojego auta a nagle jakies naruszenie regulaminu, w dodatku punkt 13 wcale sie mnie nie tyczy, ewentualnie punkt 14 ale juz sam sie pogubilem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buliking pytaj szefostwa o co chodzi z tym podpisem :wink4:

Pokaż fotki po zmianach. A felgi polecam takie jak ja mam na VT :kox: Zobacz w moim temacie (o moim autku) na pierwszej stronie :cool1: Przy okazji oceń moje wreszcie wymienione lampki :naughty: A zawias polecam -30/20 taki jak ja mam to jest ori 1BE zawias sport montowany przez Audi :wink4: Zobaczysz jak to u mnie wygląda :cool1::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...