Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ściemniacz oświetlenia - gdzie?


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś gdzie się znajduje i jak wygląda ściemniacz oświetlenia w poliftowym A4? (ten od górnej lampki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od górnej lampki? a to jest coś takiego ? ściemniacz jest od zegarów i całej deski rozdzielczej ale od lampki w podsufitce to nie słyszałem jeszcze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zamykasz drzwi w samochodzie to lampka przygasa bo się żarówka spaliła :polew: Przecież po zamknięciu drzwi żarówka nie gaśnie tylko sciemnia się i potem dopiero gaśnie. Więc musi być takie urządzenie. Chyba że w 99 było a 2000 nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zamykasz drzwi w samochodzie to lampka przygasa bo się żarówka spaliła :polew: Przecież po zamknięciu drzwi żarówka nie gaśnie tylko sciemnia się i potem dopiero gaśnie. Więc musi być takie urządzenie. Chyba że w 99 było a 2000 nie :naughty:

a o to chodzi, bo myślałem że chcesz ręcznie tak jak w zegarach ściemniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie się znajduje i jak wygląda ściemniacz oświetlenia w poliftowym A4? (ten od górnej lampki)

Też szukam ... czy ktoś już wie gdzie jest ?

Mi raz ściemnia a raz zostaje zaświecona po krótkim mrugnięciu.

Podświetlenie pod nogami gaśnie więc krańcówki drzwi są ok.

Słyszałem że w poliftowej a4 99r jest to gdzieś w elektronice centralnego zamka... czy potwierdzacie ?

I gdzie to jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też jestem zainteresowany powolnym przygasaniem światła wewnątrz autka, ale mam nieco starszy model i nie wiem czy da się to jakoś przerobić? chodzi mi o sam sterownik, czy trzeba poszukać sterownik z modułem komfortu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tego co wiem w tym modelu go nie ma....wszystkimi tymi bajerami steruje sterownik w pompce pneumatyki. Szukam informacji.... już wiem że jest w bagażniku po prawej stronie

no właśnie ten sterownik jest czasami nazywany modułem komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też jestem zainteresowany powolnym przygasaniem światła wewnątrz autka, ale mam nieco starszy model i nie wiem czy da się to jakoś przerobić? chodzi mi o sam sterownik, czy trzeba poszukać sterownik z modułem komfortu???

wszystko się da ale czy warto ? zależy od ilości wolnego czasu....

U mnie jest prawdopodobnie ten moduł: http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-audi-a4-b5-i1331118882.html

Ja już wszystko wiem...mam schemat tylko z wolnym czasem cieniutko dam znać jak do czegoś dojdę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :shocked: to może wrzuć schemat to się na pewno komuś przyda, a na pewno mi, bo jestem trochę taki majsterkowicz i może wytłumacz mniej więcej co i jak, albo na rysunku zaznacz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...