Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Skaczą obroty


smol

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Mam problem z maja adika 1.8 t 99r aeb a wiec skacza mi obroty na zimnym silniku 900 trzyma jak sie rozgrzeje łapie 1.5t i tak se skacze od 1.1 do 1.5 .Poczym zgasze silnik skoczy do 2t i spada do 1.1 ... uszczelke pod katalizatorem ssącym wymienilem przepustnice wyczyściłem czujnik tez a wiec co to może być ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tylko coś było z ewapem :) i mam zaslepionego sai-a dobrze czy nie [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:31_________________________________________________chociasz sai-a zaslepiłem jak te obroty juz latały :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:32_________________________________________________Zreszta z ewapem miałem już cos nie tak jak kupowałem auto jakies 5 mc temu [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 17:34_________________________________________________POMOCY HE HE HE JUTRO NAGRAM FILMIK JAK TO CHODZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś czujnik położenia wału korbowego :hi:

Jak możesz to powiedz mi gdzie ten czujnik bedzie :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 16:06_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za pomoc ale okazało sie ze to przepustnica adoptowałem kluczykiem tylko a pod vag podpijal Znajomy z forum zrobił adaptacja prowesionalnie i wszystko lata :good:

pamiętaj, że za tydzień masz podjechać jak trochę polatasz

ps: temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...