Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Opadnięta lewa strona


Gość Lokiszta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lokiszta

Witam miałem dziś drobną przygodę przy żubrowaniu po śniegu bawiłem się na torze dokładnie na boisku z kumplami robiliśmy kuleczka, wszystko było by ok gdyby nie fakt, że jak wracaliśmy to docierały mnie głosy charczenia wysiadłem zobaczyłem,że tylna lewa strona bardzo opadło i chyba koło haczy o nadkole.Co się stało sprężyna pękła? czy coś innego się stało.Audi mam obniżone na sprężynach H&R -35mm.Jaka wstępna diagnoza co się mogło stać?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

to teraz będę musiał dobrać do tych moich i tu może być problem ale może ktoś ma takie obniżające o-35mm tylne sprężyny[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 18:30_________________________________________________dziś podchodzę rano do auta a on stoi tak jak powinien mówię co grane, przejachałem się z 300 metrów i znów to samo opadnoł i to bardzo tak jak wczoraj.Dzwignołem auto a kolo szlo do góry z całym nadwoziem sciągnełem koło sprężyna cała, trochę amor coś mi się nie podoba ale przecież to sprężyna trzyma pion auta czy możliwe, że to przez amortyzator?. Może jednak ktoś się wypowie i da jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

faktem jest to, że amortyzator się wylał wszystko zapaćkane można powiedzieć, że go już nie ma przed chwileczką byłem i auto znów się dzwigło do normalnego stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

no dobra ale jest możliwe żeby przez amortyzator sprężyna się tak ugięła jeszcze pod sportowymi i czy jak założę sportowe amortyzatory o skróconym skoku to czy samochód pójdzie jeszcze w dół pytam bo teraz mam standardowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...