Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Głośna praca silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nietypowy problem w zimne dni mój silnik twardo pracuje i trzęsie budom nie ważne czy jest rozgrzany czy zimny, jak odpali źle to już tak pracuje przez cały czas w pełnym zakresie obrotów. Zauważyłem że gdy jest ciepło a słoneczko troszkę przygrzeje sytuacja się zmienia wszystko wraca do normy miękka praca bez wibracji od uruchomienia na zimno i tak już cały czas. Już walcze z tym od roku zmieniłem dwumas, poduchy przy chipie końcówki wtrysków i nie wiem co to może być czy to jakiś czujnik przekłamuje, może coś się zle ustawia, może macie jakieś pomysły co może sie zmieniać pod wpływem temperatury (czujnik powietrza, nastawnik) był vagowany i niby parametry pracy są ok i dlatego nie wiem gdzie szukać. Nie podejrzewam części mechanicznych bo chyba temperatura nie miała by tu wpływu myślałem o poduszkach silnika bo są olejowe ale one nie zmieniały by dzwięku pracy silnika nie wiem czy kąt zapłonu może sie tak zachowywać. Pomocy ;( .

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam nietypowy problem w zimne dni mój silnik twardo pracuje i trzęsie budom nie ważne czy jest rozgrzany czy zimny, jak odpali źle to już tak pracuje przez cały czas w pełnym zakresie obrotów. Zauważyłem że gdy jest ciepło a słoneczko troszkę przygrzeje sytuacja się zmienia wszystko wraca do normy miękka praca bez wibracji od uruchomienia na zimno i tak już cały czas. Już walcze z tym od roku zmieniłem dwumas, poduchy przy chipie końcówki wtrysków i nie wiem co to może być czy to jakiś czujnik przekłamuje, może coś się zle ustawia, może macie jakieś pomysły co może sie zmieniać pod wpływem temperatury (czujnik powietrza, nastawnik) był vagowany i niby parametry pracy są ok i dlatego nie wiem gdzie szukać. Nie podejrzewam części mechanicznych bo chyba temperatura nie miała by tu wpływu myślałem o poduszkach silnika bo są olejowe ale one nie zmieniały by dzwięku pracy silnika nie wiem czy kąt zapłonu może sie tak zachowywać. Pomocy ;( .

Odgrzeje kotleta. Diablo uporałeś się z tym problemem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.