Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Telefon AEG


whitecar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno sprowadziłem Audi A4 1.8 z wbudowanym telefonem w podłokietniku AEG i mam problem z jego uruchomieniem ponieważ po włożeniu karty sim wyskakuje napis (tylko alarmowe, włóż poprawna kartę sim). Wie ktoś czy da rade ściągnąć z niego simlocka (jak tak to w jaki sposóB) żeby mógł działać na nasze sieci?? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to jest model telefonu?

Z tego co po googlałe, to pewnie masz sim-locka. W polsce będzie raczej ciężko go zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sim-locka :mysli: Wydaje mi się, że raczej nie :no: No bo tak .... jak kupujesz telefon w salonie sieci (era,orange itd...) no to normalne jest sim-locka, jednak jak kupujesz w normalnym sklepie (np. MediaMarkt) no to żaden fon nie ma locka :mysli: Taki telefon w aucie to pewnie z autem był kupiony tak jak by w "sklepie" tz. poza siecią więc powinien nie mieć blokady :mysli:

Zakładam że telefon ma tyle lat co auto a w tych czasach telefony nie były dwu zakresowe więc nowa karta sim może nie działać. Najlepiej zapytaj się w sieci, pamiętam, że kiedyś rozmawiałem z jednym gościem co miał tel. w mercu i mówił, że musiał zamówić właśnie kartę sim u operatora bo jak wkładał swoją to coś nie działało. Nie pamiętam jednak za dobrze :wallbash: Zapytaj u operatora może telefon nie ma locka i będzie działał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...