Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Polski vag a może vag-com pl


zielony04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie dotyczące programów vag . Piszę programów ponieważ z reguły jeżeli temat jest poruszany ( dość często) to dyskusja zawsze zmierza do interfejsów. A przecież interfejs tak naprawdę to dopiero początek. Na rynku jest dużo interfejsów np. firmy viaken . Sam jestem posiadaczem takiego http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=77

Aczkolwiek jak każdy wie samym interfejsem to Se można !!!!!. A na stronie jest napisane ze można kasować ustawiać i tak dalej. No można jak się załatwi sobie oprogramowanie …..

Tak też sobie zrobiłem w końcu mamy jeszcze Internet i programy p2p.

Tak ze sam sobie potrafię skasować błędy, ustawić inspekcje i kilka różnych rzeczy

Moje pytania dotyczą

- różnic między wersją pełną a wersją demo ( program vag –com) co jest zablokowane

- różnic między programem polski vag 4,9 a najnowszym vag-vom ( pytam bo duża różnica w cenie)

- czy pomiary bloków robione w polskim vagu są tak samo dobre jak w programie vag-com ( w kilku postach które czytałem wnikało ze to nie to samo)

Do mojego samochodu w spokojnie by mi starczył polski vag jednak jestem w stanie kupić nawet vag-coma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stać cię na vag-com z adako za 1700 PLN, to nawet się nie zastanawiaj, bo zrobisz nim wszystko nawet w q7.

Wersja niezarejestrowana nie przeprowadza adaptacji, nie opisuje kodów błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz zamiar uzywac tego tylko do wlasnych celow,to chyba za drogi interes,ale nigdy nie wiadomo co bedzie jutro,czy za rok,jak cie stac to nie zastanawiaj sie,kupuj tylko dobry sprzet :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...