Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Klimatyzacja działa bez przerwy


tomekkk83

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie dzis pojawil mi sie problem z klima tzn samoistnie sie zalacza od razu po uruchomieniu auta :mysli: nawet gdy klimatronik mam na 28stopni :disgust: wylacze klimatronik wylacza sie wlacze znowu sie zalacza niezaleznie od tem zewnetrznej co jest ciekawe gdy wcisne econ wylacza sie we wnetrzu normalnie grzeje co moze byc powodem takiego zachowania panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat mam podobny problem odpalam autko i odrazu załancza sie klima przy przekręconym zapłonie panel ustawia 22 st. jak odpale auto to odrazu odpala sie sprężąrka o co z tym dalej pomoże ktoś?

---------- Post dopisany 23-04-2012 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 13:34 ----------

i jak nikt tego nie ogarnoł pomóżcie bo mnie już trafia :facepalm:

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:28 ----------

panowie ponawiam prośbę zczytalem błędy pokazuje 15,7 zacinanie się klapy powietrza i dalej nic a za każdym razem jak odpalam auto to się odrazu klima załancza da się to jakoś wyłączyc bo mnie h... strzeli z tym pomóżcie

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

panowie ponawiam prośbę z czytalem błędy pokazuje 15,7 zacinanie się klapy powietrza i dalej nic a za każdym razem jak odpalam auto to się od razu klima załancza da się to jakoś wyłączyc bo mnie h... strzeli z tym pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tomekkk83 nie wiem czy dobrze zrozumialem - popraw mnie czy dobrze mowie , chodzi ci ze po odpaleniu autka sprezarka zaczyna sie krecic??

powiem ci ze ona na jednym pasku jest i przynajmniej u mnie caly czas chodzi - jak wylacze ECON to przed chlodnica klimatyzacji zaczyna krecic sie wiatrak , ale sprezarka non stop chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktory rok tego auta jest.to jest przedlift czy polift w silniku AHH? musze to sobie przemyslec i powiem co wymysle:D

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

jak narazie to mozecie sobie wypiac wtyczke od czujnika cisnienia przy chłodnicy badź na podyszbiu 4 pinowa to bedzie rozłaczony kompreosor i wiatrak.A jak odpalacie to sniezynka wam sie pali jak klima chodzi czy tez nie?

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

jak narazie to mozecie sobie wypiac wtyczke od czujnika cisnienia przy chłodnicy badź na podyszbiu 4 pinowa to bedzie rozłaczony kompreosor i wiatrak.A jak odpalacie to sniezynka wam sie pali jak klima chodzi czy tez nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...