Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Czy od przepalonej żarówki światła stopu po jakimś czasie zapala się check engin


śmigacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mieszkam w USA od dwoch dni jest posiadaczem a4 b6 Amb 2002 , w polsce mialem B5 ADR z 1996 bez fisa. W chwili zakupu jedynym bledem byla przepalona zarowka swiatla stopu , (check engine nie swiecil ) . Dzis po dwoch dniach ( auto bylo nie uzywane do dzis rana ), Odpalam i zapalil sie check engine. Zmienilem zarowke check engine pozostal. Gdy robie test wyglada on identycznie jak ten tu

, i niewiem czy te OK ktore wyskakuje na koncu jest tylko dla tych urzadzen na zoltym polu czy tez rowniez na czerwonym , gdzie pokazane jest cisnienie oleju i poziom plynu chlodniczego. To moze wydac sie banalne ale nigdy nie mialem samochodu z taka iloscia elektroniki , nie bylo mnie stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

check engine -to taka mała ikonka w lewym górnym rogu licznika , nad zieloną strzałką kierunkowskazu-obok airbag'u

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4474f71f0a480ea6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem no wlasnie pali sie ta kontrolka

No to pod kompa by pasowało podpiąc i błędy odczytać / skasować i zobaczyć co dalej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po raz pierwszy od czasu kiedy autko stalo, rano po przejechaniu 3 mil check engine zgasl samoczynnie. Takze problem rozwiazal sie samoczynnie. Mam taka hipoteze ze zbyt dlugo niezmieniana zarowka stopu po jakims czasie owocuje check engine , jesli myle poprawcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka hipoteze ze zbyt dlugo niezmieniana zarowka stopu po jakims czasie owocuje check engine , jesli myle poprawci

błędna hipoteza-check zapala się tylko i wyłącznie od błędów w silniku :wink4: jak sama nazwa na to wskazuje-Check engine :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam, że niedlugo świecący CHECK ENGINE powróci. Jedynym sposobem obczajenia o co kaman bedzie zczytanie błędów z silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...