Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Czy silnik 2,8 l wejdzie do budy gdzie oryginalnie był 1,8 l?


Bawół

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, teoretycznie wiele rzeczy nie bedzie pasowac, to sa dwa rozne silniki 1.6 i 1.8 sa rzedowe natomiast 2.8 to uklad V fizycznie wejdzie w "dziure". jak padl mi silnik to zastanawialem sie nad wlozeniem czegos mocniejszego ale po konsultacji wybito mi to z glowy. trzeba wymienic sporo dosc drogich rzeczy: wydech, ECU, hamulce itd. nie sadze aby gra byla warta swieczki. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie padł silnik , a u mnie znowu odwrotnie. Uszkodzeniu uległa karosria. Konkretnie Słupki ,także raczej nie do naprawy. Natomiast silnik , hamulce i cała mechanika jest sprawna. Także mam wszystko do przeszczepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to powinno dac rade. Jezeli mozesz okazyjnie cos kupic to moze sie to oplacic. Czeka Cie duzo pracy. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz juz bude na oku,czy dopiero sie rozgladasz i zastanawiasz ,czy podejdzie?pytam ,bo kiedys myslalem,tak jak jocker,ale w moim przypadku to bylaby nie oplacalna inwestycja,

przelicz,co lepsze -sprzedac ,to co masz i kupic cos innego,czy bawic sie w przekladki,pochlonie to cale stado czasu i troche pieniedzy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozglądam się za budą.Mam znajomych którzy pomogliby z przełozeniem, nawet gdyby to była buda Anglika.

Tylko niewiem czy musze szukać budy w której był/jest jakiś V6 (2,4 2,6, 2,8) ,

czy również budy gdzie były mniejsze silniki będą pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje napisac na privie do ktoregos z moderatorow dzialu silniki :wink4:,Poziek,osobiscie mi wyjasnil kilka rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...