Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Padła skrzynia automatyczna


marcinA4 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

co mogło się sta w automacie wiechałem na parking po chwili chciałem ruszyc i nic żaden bieg nie chce działac wajchą rusza się normalnie nie było żadnych zgrzytów po włączeniu na obojętnie jaki bieg zachowuje się jak by był na neutralu tylko P jest normalny blokuje koła jak powinien prosze o pomoc

prosze uzupełnic profil - piotr1602

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robiles jakikolwiek przeglad skrzyni. wymieniales olej z fltrem, lub chociaz sprawdzales poziom oleju?

tak jak piotr napisał - uzupełnij profil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na łańcuch :mysli:

http://moto.allegro.pl/item343774374_lancuch_do_skrzyni_multitronik_sprawdz.html

podobne objawy jak tłumaczył mechanik przy naprawie skrzyni kolegi, wskaźnik na wyświetlaczu FIS (tam gdzie pokazuje na jakim przełożeniu masz skrzynie) nie wariuje :kox: jakieś mruganie albo zapala się kilka przełożeń na raz, np. D,N,R?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 20:59 _________________________________________________Zadzwoń tutaj : facet naprawdę jest dobry może coś podpowie przez telefon

Teo Motors. Automatyczne skrzynie biegów. Myszkowski Teodor

tel. 0 61 663 65 65

adres

62-080, Swadzim, Ogrodowa 3

woj. wielkopolskie

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8-17[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 21:05 _________________________________________________Jak z tą skrzynką pytałeś co jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...