Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Błędy 575 1265 1237

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1265 Zawór recyrkulacji spalin-N18

przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym

różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY

1237 Zawór odcinający paliwo -N109

przerwa lub zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

Witam moze ktos mi powiedziec co to znaczy tak na chlopski rozum he?

Opublikowano

Tak w skrócie to masz najprawdopodobniej uszkodzony N18 czyli zawór sterujący EGR. Co do błędu 575 to albo zawór N75 albo wężyki podciśnienia posprawdzaj czy któryś nie ma dziury ale najprawdopodobniej zapieczona turbina. CO do 1237 to taki błąd może wyskakiwać jak masz np: odcięcie paliwa zrobione na przekaźniku. N109 jest umieszczony w pompie wtryskowej (szukaj go w okolicy rurek ciśnieniowych idących do wtryskiwaczy) wychodzi z zaworka jeden (pojedynczy ) kabel na którym po przekręceniu zaplonu musi pojawić się +12V - w innym przypadku nie zapalisz silnika sprawdź czy kabel nie ma zaśniedzialego "oczka" które jest przykręcone do elektrozaworka - wyczyść je i posmaruj wazeliną techniczną . Jakbyś zrobił dynamiczne logi było by lepiej widać co sie dzieje z autkiem

Opublikowano
  • Autor

zapieczona turbina czyli do naprawy turbina??[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:37_________________________________________________Nie mogę zrobic za bardzo logow bo na moim kompie nie chodzi vag tylko musze pozyczyc od kumpla a wyjechal. u mnie chodzi tylko polski vag...

Opublikowano

Błedy da sie skasowac ??

Opublikowano

Nie jestem do końca pewny czy chodzi o silnik AHH czy zwyczajnie został źle wybrany prefiks w temacie bo w opisie masz silnik AHU a w kwestii turbo to ogromna różnica.

Opublikowano
  • Autor

Mam silnik AHH. I teraz wracalem z pracy 30KM i bylo wszystko ok ciagnal jak powinien a nie raz jest tak ze ciagnie i nagle jak by go ktos za tyl zlapal i sie muli strasznie puszczenie gazu nic nie da tylku musze go zgasic i zapalic od nowa i znow chwile jest dobrze a pozniej to samo... Ale dzis jak narazie szedl jak powinien. Jutro sprobuje wyczyscic przeplywke tak mi poradzil znajomy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.