Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Woda na dywaniku kierowcy


Miron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono. Ostatnio czyszczony mialem mechanizm wycieraczek(zapieczony byl strasznie) no i mechanior musial poluzować ECU zeby moc wyciagnać cały ten mechanizm. Po tej operacji i nocnym opadzie deszczu rano zauwazylem na dywanie (a raczej na gumie) spora ilosc wody. Wylalem i zaczolem ogladac skad znalazla sie w srodku. A no z pod kolumny kierownicy ...tam na dole z pod tych oslon zaraz pod nogami. Duzo osob radzi looknac na gume od linki pod maska ...na moje jest ona OK. No i pytanie takie : czy pod ECU jest jakis dodatkowe ujscie wody?? albo moglo by tam cos przeciekac ?? (pod samym ECU)?? I czy u was tez w tym miejscu po opadzie stoi woda ??(mam na mysli miejsce gdzie ta guma) tak mniej wiecej na jej zanurzenie? Bo ja rozumiem ze jesli nie ma tam ujsc a woda stoi to podczas jazdy i skrecania woda "przelewa" sie do otworów od jej ujscia ?? np. pod aku ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod ECU nie ma dodatkowego ujścia wody, ujście jest jedno pod aku a drugie pod serwem. jeśli leci Ci woda pod ECU to mechanior musiał Ci coś źle spasować. innej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym samym piszemy, ale może być coś tam źle spasowane. Ja mam teraz taki problem, że jak włącze spryskiwacz tylnej szybyto mi leje się na wycieraczkę od strony kierowcy. Więc pewnie jest tam jakieś połączenie lub mam przewód przecięty. Czeka mnie inspekcja :)

Aha, tak odnośnie. jak tam można się dostać? Od strony silnika, od kokpitu, czy muszę skożystać z kanału??

Pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 12:42 _________________________________________________Jeszcze jedno. Sorry, ale jest "nowy"

Czy pod pojećiem ECU macie na mysli jakiś komputer??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pod pojećiem ECU macie na mysli jakiś komputer??

tak[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 12:56 _________________________________________________

Nie wiem czy o tym samym piszemy, ale może być coś tam źle spasowane. Ja mam teraz taki problem, że jak włącze spryskiwacz tylnej szybyto mi leje się na wycieraczkę od strony kierowcy. Więc pewnie jest tam jakieś połączenie lub mam przewód przecięty. Czeka mnie inspekcja :)

http://www.a4-klub.pl/smf/a4_avant_19_tdi_avg_tylny_spryskiwacz-t2593.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...