Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL LPG] Mocna POdwyżka akcyzy na LPG


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

od kad pamietam LPG to zawsze mowili o tym ze strasznie wzrosnie cena!skubance juz nie wiedza na czym maja nabijac swoje kieszenie!zeby to jeszce cos dalo bo kasa pojdzie do budzetu a my dalej bedziemy jezdzic po drogach rodem z dzikiego zachodu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kraj to takie dno że ciężko by było gorzej. Dno tworzy polska mentalność niestety.

1) Nachapać się

2) Dogryźć/dobić/podkablować

3) Jak mi jest źle to innym też ma być (zamiast zdrowego zadowolenia że sąsiadowi się powodzi)

4) Nie wychylaj się poza kocioł bo Ci łapki podetniemy

itd ...

Nie bardzo czaje po co napisales tu swoje żale... Tego co napisaleś to w żaden sposób nie można odnieść do przedstawionego artykułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam też czasem jeżdżę drugim autem na lpg i uważam że ta cena co teraz to już jest maks za to paliwo.Rozumiem że mnóstwo ludzi z konieczności musi jeżdzić na gazie i taka podwyżka to katastrofa.A nie wiem czy ta podwyżka im przejdzie bo oprócz kierowców dotknęłoby to też zakłady montujące instalacje bo pewnie by spadła liczba klientów.Tak że oni by napewno takiego manewru "pierdzistołków" bezkarnie nie zostawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomyslec ze paliwo w stanach kosztuje niebotycznie drogo tzn 2,20 za 1 l benzyny :kox:

I dlatego tam mając silnik mniej niż 2,5 zaliczasz się do"małolitrażowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...