Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Troszke inne dekory (?)


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

raggman - moja babcia miała taki staaary szlafrok właśnie w tym kolorze i dokładnie tak przeszywany jak boki tych siedzeń...

TRAGEDIA....

A ta niebieska alcantara.... jak dla mnie też niebardzo...

Nie wiem kolego czy do końca zrozumiałeś o co chodzi .... a chodzi głownie o pomysł tapicerowania dekorów a nie jego wykonanie pokazane na fotkach ..

Chodziło bardziej o sam pomysł ..

Ta 2 fotka jest za***ista! Typowe autko pokazowe co chcecie ?:)

Jeśli chodzi o beżowy środek z tymi przeszywaniami to dla mnie troszkę przerost formy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerować czy nie tapicerować oto jest pytanie :-)

To rzecz gustu... jak widzisz większości ten pomysł nie leży ale Ty zrób tak jak tobie się podoba choćby wszyscy uważali że to wiocha i takie tam... ważne żeby tobie się podobało.

Samo obicie listew skórą jest dla nich jakąś alternatywą... ważne żeby to się jakoś z wnętrzem komponowało i tworzyło estetyczny wygląd... i powtórka.. ważne żeby tobie się podobało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz robić dekorki , to racjonalnym rozwiązaniem wg mnie będzie coś do koloru skóry w aucie, jak czarne fotele to czarne dekory (alcantra bądź skóra) :) [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 22:45 _________________________________________________Ot. :A i jeszcze jedno glupie wypowiedzi w temacie innym niż hyde park , moim zdaniem są nie na miejscu i obniżają poziom forum, tym bardziej , że wątek jest na forum technicznym.EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba, tylko jakby to bylo w komplecie z fotelami zrobionymi skora i alcantrą, i bedzie wygladac dosc dobrze, a przynajmniej inaczej... takze z fotelami jestem za :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...