Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Prośba o odczytanie błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Prosiłbym o poradę, wczoraj podpiołem Vag-a i pojawiły się o to te błędy ;/

Pierwszy dotyczący sondy lambda, rozumię że czeka mnie wymiana tej sondy. Pytanie jestem w stanie sam ogarnąć ten temat? O którą sonde w tym przypadku chodzi, bo z tego co wiem są dwie?

Address 01: Engine

Controller: 8E0 906 018 B

Component: 1.8L R4/5VT 0004

Coding: 11501

Shop #: WSC 63351

WAUZZZ8E52A030154 AUZ6Z0A0127626

1 Fault Found:

17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High

P1114 - 35-10 - - - Intermittent

Readiness: 0000 0000

Address 46: Central Conv.

Controller: 8E0 959 433 AP

Component: Komfortgerát T01 0214

Coding: 06720

Shop #: WSC 63351

4 Faults Found:

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent

01705 - Selection Switch for Mirror-Adjust (E48)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

01559 - Drivers Door

59-10 - Can't Unlock - Intermittent

01561 - Left Rear Door

59-10 - Can't Unlock - Intermittent

Opublikowano
  • Autor

Pomożecie koledzy?

Opublikowano

Co do błędów z modułu komfortu, to je skasuj i zobacz, czy powrócą, bo wygląda, to jakby ktoś zdjął boczek drzwi.

Co do sondy, to sprawdź najpierw połączenia do sond, bo być może gdzieś kabel się złamał/przepalił i stąd problem.

Ross-Tech ma takie rady:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17522/P1114

Opublikowano

A to nie jest że za duży obwód grzania

Opublikowano

auto ma lpg???

Opublikowano
  • Autor
auto ma lpg???

Witam

Auto nie ma lpg, tylko benzynka.

Panowie

Kable od sond posprawdzane, wszystko wygląda na ok. Błędy skasowane. Przejechałem się autem, podłączyłem do VAG-a i niby wszystko ok, nie ma żadnych błędów. Cisza i spokój. Mam się cieszyć czy raczej nie zapeszać? ;) Czym mogło być to spowodowane chodzi mi o bład sondy? Była wymieniana już kiedyś i ktoś nie skasował błędu. Auto ma 166 tyś. przebiegu, od lipca w Polsce. Ja przejechałem z tego 5 tyś. reszta była jeżdzona u Niemców :D

Opublikowano

czasami błąd lubi wyskoczyć jak jest zapchany katalizator albo złej jakości paliwo

Opublikowano
Witam

Auto nie ma lpg, tylko benzynka.

Panowie

Kable od sond posprawdzane, wszystko wygląda na ok. Błędy skasowane. Przejechałem się autem, podłączyłem do VAG-a i niby wszystko ok, nie ma żadnych błędów. Cisza i spokój. Mam się cieszyć czy raczej nie zapeszać? ;) Czym mogło być to spowodowane chodzi mi o bład sondy? Była wymieniana już kiedyś i ktoś nie skasował błędu. Auto ma 166 tyś. przebiegu, od lipca w Polsce. Ja przejechałem z tego 5 tyś. reszta była jeżdzona u Niemców :D

Był to błąd sporadyczny wię jeśli nie powraca to nie dobieraj sobie tego do głowy. Lać paliwo i śmigać :dancing:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.