Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kolejne problemy z klimą panel zwariował

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Ponownie :) ładnie po modyfikacjach nie?? ale do rzeczy

ostatnio zmieniałem silniczek temperatury nawiewu zrobilem panel bo migało podswietlenie

wszystko naprawiłem tak jak na forum byly zimne luty po kilku dniach i przejechaniu ok 900km w panelu temperaturA ZACZELA POKAZYWAC NIE c TYLKO f WIADOMO O CO CHODZI ALE TO NIE PROBLEM ZMIENILEM TO, ALE NIE DZIALA OBIEG I PRZYCISK GORNEGO NAWIEWU KLAWISZE + TEZ NIE DZIALAJA KURDE PODLACZAM POD KOMPA WIDZE BLEDY CHCE WYKASOWAC A TU BLAD KOMUNIKACJI I TERAZ JAK ŁACZE SIE Z KLIMA TO NIE MA NAZWY I NUMERU STEROWNIKA TYLKO JAKIES PRZEWROCONE &&&&&&&&&& ZNACZKI TEGO TYPU I ZARAZ BŁAD KOMUNIKACJI JUZ NIE MAM POMYSŁOW TERAZ NAWET SIE NIE POŁĄCZY ZEBY BLEDY WYKASOWAC :(((((((((((((((((((

Opublikowano
  • Autor

Hmmm to moze ktoś podpowie co moze byc przyczyna braku komunikacji klimy z kompem ???

Opublikowano

Padł ci panel miałem to samo po wymianie wszystko wruciło do normy

Opublikowano

dokladnie panel do wymiany

Opublikowano
  • Autor

hmmm no to lipa :) kurde szkoda myslalem ze da sie go jakos naprawic :)

pytanie nastepne

czy jak wymienie panel to musze go wagiem adaptowac czy jakos :)

Dzieki panowie za odpowiedz :)

pozdrawiam

Opublikowano

jak kupisz sprawny to nie będziesz musiał,chyba że będzie miał inne kodowanie to tak

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje :) hmmm a na co patrzyć przy zakupie

kodowanie to czarna magia slyszalem ze trzeba wpisac nr do waga wiem nawet gdzie hehheheh ale jaki :)

Opublikowano
http://de.openobd.org/audi/a4_8d.htm#76

Z tego sobie ustal twoje kodowanie :)

i wszytsko juz wiesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fajnie :) tylko o h,,,, tu hodzi :) hahahahahahaahah niemieckiego to ja nie kumam :) jest to moze po angielsku?????? :)

na moim sterowniku sa takie oznaczenia :

5HB 006 500-11

8D0 820 043 H

jest ktoś z Rybnika

chętny do pomocy :)

---------- Post added at 08:10 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

d darek ty kupiles panel z taki samym kodowaniem ???

---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:10 ----------

A jeszcze jedno czy pojemnosc silnika ma znaczenie przy kupnie panelu klimy ????

Opublikowano
  • Autor

ok panowie panel kupiony ale klima sie nie wlacza reszta ok ide podpiac pod kompa i zobacze co sie stanie panel kupilem za 60 zł na złomie :) w mojej okolicy i kilka innych drobiazgow :)

---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 11:47 ----------

No wiec tak

komunikacja po czesci jest ale jak chce dac ustaweienia pierwotne to wyskakuje blad acces violation ot addres 004411ef aed of adress 12a30c28

i teraz błedy

3855

63032

3841

14351

271

62991

502

14351

3841

385

4030

4111

kompletnie nie mam pojecia co sie stał o po skasowaniu bledy dalej pozostają

i co chwile traci komunikacje znowu łaczy itd dalej nie wyskakuje nazwa sterownika tylko jakies $$$$$&&&&&& dziwne znaczki nowy panel klimy jest z 97 roku z auta 2,8 czy jakos wszystko dziala tylko nie włacza klimatyzacji stary działa tylko nie dziala obieg i dodawanie + :) temperatury i nadmuchu ale klime wlacza z komunikacja i bledami tak samo wiec to chyba nie wina panelu jesli chodzi o błedy dodam ze niedawno wymienialem silniczki klap ale nawet po odłaczeniu dłedy pozostają

Opublikowano

Kolego panel powinien być taki sam znaczy takie samo oznaczenie,panel masz z takimi wklęsłymi przyciskami,co do połączenia to może ci to pomoże

Wchodzimy do Panelu Kontrolnego->Klikamy na "System"-> Zakladka "Sprzet" (lub "Urzadzenia")->Menedzer urzadzen->Porty COM i LPT->

Klikamy "Wlasciwosci" a nastepnie:

Zmieniamy wartosc "Bitow na sekunde"

Nastepnie klikamy na tej samej stronie w "Zaawansowane"

W "Zaawansowanych" zmienamy latencje Ja zmienilem z 16

na 7 i wystarczylo:

Opublikowano
  • Autor

dzieki czas latencji czy jakos juz ustawiałem :) to samo

jeden panel mam z 97 roku podswietlany ledowo czyli jest zły?? w nim wszystko działa tylko klimy nie zalacza

a tak ok steruje klapami itd

Opublikowano

Tak jest zły,klimy ci nie załączy,przechodziłem to samo tylko sterownik z takim samym oznaczeniem będzie działał tak jak powinien,jeszcze chyba sterownik z oznaczeniem M

Opublikowano
  • Autor

no to super :) a jaki nr ma byc taki sam :) bo sa dwa

kurde zauwazylem ze na wszystkich sterownikach mnie rozlacza chwila jest polaczone a zaraz przerwa w komunikacji

co to moze byc :) kurde juz mam dosc :)

Opublikowano

taki sam nr jak na sterowniku zepsutym,co do połączenia to szukałbym problemu komp-kabel-vag,jakiego vaga używasz

Opublikowano
  • Autor

Witam Polski vag kkl coś takiego do tej pory działal ok nie było problemów jutro zobacze kabel z kompem w innym aucie :)

do tego zapaliła mi sie kontrolka air bag i swieci po właczeniu silnika jakies 60 sekund potem gasnie ten samochod wariuje :0

Opublikowano
  • Autor

kabel 100% sprawny na innym tez rozlacza :) brak pomysłow

Opublikowano

Wgrać do starego klimatronika do pamięci 93c46 wsad i masz po problemie . Wsadzik mogę podesłać na meila - tylko musisz mieć programator pamięci 93c46 . Ot i cała naprawa . Robiłem klientowi takie coś w tygodniu . W tych sterownikach często sypał się soft i były przez o problemy .

Pozdrawiam.

Kris

Opublikowano
  • Autor

witam

dzieki za odpowiedz

programator ?? co to takiego :) to jest jakis program czy urzadzenie ????? jeden mechanik powiedzial mi ze mi przeprogramuje sterownik ten nowy za 100zł

za taka kwote to ja kupie 2 :) narazie az takiego ciepla nie ma :) i dlatego szukam pomocy tu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.