Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z elektryką klapy bagażnika


kukik3

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem od jakiegoś czasu z stycznikami co otwierają bagażnik na początku chyba padł jeden i otwierałem klape drugim a teraz już nie otwiera tylko z kluczyka proszę o pomoc co morze być przyczyną ??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sproboj rozkrecic na drobne czesci i wyczysci wszystko w srodku .Ja mialem tak okolo roku temu wyjalem wszystko i dokladnie przeczyscilem i smiga jak nowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inny problem kilka dni temu. Na otworzonej centralce bagażnik sam sie otwieral co 3 s bylo bzyk, bzyk i bzyk. Rozebralem to wszystko na drobne czesci i miałem tam wodę.. wysuszyłem i dobrze na razie. Mogłem tam dac troche silikonu pod tą gume ale moze sie wiecej nie powtorzy jak tak zapodam. Pzdr "))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mnie też kiedyś zgłupiała klapa bagażnika. Ciągle się otwierała. Rozebrałem wszystko co tam jest i okazało się że jedna z kostek łączących włączniki otwierania klapy była zaśniedziała. Nie pomogło czyszczenie, musiałem wymienić tę małą kosteczkę. I problem zniknął. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inny problem kilka dni temu. Na otworzonej centralce bagażnik sam sie otwieral co 3 s bylo bzyk, bzyk i bzyk. Rozebralem to wszystko na drobne czesci i miałem tam wodę.. wysuszyłem i dobrze na razie. Mogłem tam dac troche silikonu pod tą gume ale moze sie wiecej nie powtorzy jak tak zapodam. Pzdr "))
Miałem podobnie w tamtym roku rozebranie i wysuszenie pomogło :cool1:

Trzeba poprostu rozebrać i sie okaże czy wystarczy przeczyścić czy trzeba wymienic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...