-
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wczoraj koło ,,Autosanu '' widziany chyba Radimm blachy RLS W...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ta pierwsza to moja jeszcze trochę roboty przy niej
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj czarny avant sanok wyskakiwał z rąda w strone dąbrówki RSA......
-
[ALL B5] Problem z elektryką klapy bagażnika
witam mam problem od jakiegoś czasu z stycznikami co otwierają bagażnik na początku chyba padł jeden i otwierałem klape drugim a teraz już nie otwiera tylko z kluczyka proszę o pomoc co morze być przyczyną ??/
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
to chyba moja niunia pozdro dla wszystkich
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
SOBOTA Sanok Lipińskiego czarne a4 z klubową naklejką to ty Dawid
-
[B5 AFN] Moja A-CZWÓRECZKA
koledzy pomyłka myśle że chodzi wam o podstawke na kubek to tylko moja zamianka z prawej na lewą
-
[B5 AFN] Moja A-CZWÓRECZKA
Nie koledzy europejczyk produkcja NIEMCY Pochodzenie FRANCJA A Teraz POLSKA
-
[B5 AFN] Moja A-CZWÓRECZKA
BYŁO AUDI B4 1,9 TD DALEJ A4 1998r 2,5 TDI 150KM NA WYPASIE zdięcie jeszcze we Francji I Motorek w bagażniku ,, A OBECNIE JEST A4 1999r 1,9TDI 110KM LIFTOWA W PLANACH JAKIEŚ ALU 16 ORI LUB 17 S-line MOD SILNIKA I COŚ Z KAROSĄ BY ZROBIĆ BO JEST PO MAŁYCH PRZEJŚCIACH NO I DALEJ POKAŻE ŻYCIE POZDRO DLA WSZYSKICH NA FORUM I KOLEGÓW Z SANOKA RSA :good:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich fanów A-Czwórek ---Sanok-siemka
kukik3
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta