Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Brak łączności


qwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj byłem w ASO żeby podłączyć moje autko do komputera w celu diagnozy czy nie ma błędów. Ale wystąpił problem: Brak łączności z komputerem :( Tak samo jak przy wyłączonym jak i włączonym silniku. Nie miałem czasu czekać i szukać przyczyny ale mówili mi, że może być to spowodowane alarmem lub antynapadem. Czy to możliwe?

Czy ma ktoś pomysł czego może być to wina? I jeszcze jedna sprawa, będę zmieniał rozrząd. Czy potrzebna jest komunikacja z komputerem?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz bezpieczniki ...

tak ...do prawidłowego ustawienia rozrzadu konieczne jest zapiecie Vaginy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie od kiedy masz te autko. ( może ktoś grzebał przy immobilajzerze ). Ja tak miałem że "spec" od immo wstawił emulator zero kontaktu z kompem reszta działała ( zorientowałem się po 4 miesiącach i co zero kontaktu ze specem :naughty:)

Dosyć długo bujałem sie z tym problemem bo spece od immo przynajmniej z okolic Wrocławia jak usłyszeli co chcę zrobić i że nie dam sobie kitu wcisnąć twierdzili że oni tak nie potrafią ( a wcześniej mówili że magicy są). Pomogli spece od tuningu.

Od tego czasu zero problemów z immo, pełna komunikacja i atko śmiga jak rakieta ( co prawda tuning przeprowdzony trochę nieprofesjonalnie - brak hamowni ). No odpukać na razie nic się nie stało już 30 tyś przejechane

A tak do rzeczy ( miałem wlutowany w kompa emulator a co za tym idzie odłączony komputer od linii ) Nie ktoś ci otworzy komputer i zobaczy czy nie masz coś wlutowanego u mnie od razu było widać że coś wlutowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie od kiedy masz te autko. ( może ktoś grzebał przy immobilajzerze ). Ja tak miałem że "spec" od immo wstawił emulator zero kontaktu z kompem reszta działała ( zorientowałem się po 4 miesiącach i co zero kontaktu ze specem :naughty:)

Autko mam od marca, sprowadzone z Niemiec i nie mam pojęcia czy ktoś grzebał w komputerze.[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 09:32 _________________________________________________

na poczatek sprawdzilbym gniazdo,moze tam cos nie laczy :)

Też tak myślałem żeby sprawdzić gniazdo bo jest popsuta cała popielniczka z tyłu. Być może ktoś kolanem klęknął jak się schylał po coś do przodu i mógł zruszyć gniazdo. Tylko jak to sprawdzić czy jest dobre? Czy ma ktoś sposób bez rozbierania tego gniazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...