Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmieniłem dzisiaj 1BE na gwint.. POMOCY bo SPRZEDAM GO!


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie!! Masakra normalnie!

Wymiana poszła gładko, wzorowałem sie na :http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?200263-ALL-B5-wymiana-amortyzator%F3w-ty%B3-lt-foto-gt

Po złozeniu i ustawieniu wysokości, normlanie sie nie da na jeździć. Wszytsko przez dochodzący dzwięk z tego zawieszenia.

Dziwięk jest taki jakbym nie dokręcił w ogóle różnych mocowań do budy, to na dwie śrubki 13. Skrzypi, trzeszczy, puka, no masakra normalnie. Zagłusza radio. Dzwięk wychodzi tak na słuch z górnej częsci.

poprzednio nie było nic, kompletnie nic, żadnego dzwięku.

Dodam ze gwint mam kompletny, znaczy nie wyjąłem starą kolumne i przykręciłem gwinta(kompletny kupiłem)

Jak go naciskałem przed założeniem to nie skrzypiał.. A teraz jestem załamany!! Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ta technix, gdzieś był watek o tym skrzypieniu dlaczego to tak sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy Tein SS jak było zimno też stukał ale ze sprężyn, może kupiłeś gwint od innej wersji silnikowej i nie leży jak trzeba, generalnie H&R to marka sma w sobie, no chyba, że gwint na serio jest wylatany, rękoma to można sprawdzać sprężynki w długopisie a nie kolumnę McPhersona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to źle złożona kolumna mcphersona. Masz polifta czy przed? I z jakiej wersji są amory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jest betonowy ale czuć że jedzie się na gwincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...