Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, bardzo proszę o analizę logów dynamicznych.

Problemem w moim aucie jest niewystarczający brak mocy zamiast 180km jest 150km(sprawdzane na hamowni).

Proszę również o podpowiedzenie jakie jeszcze logi wykonać aby zdiagnozować przyczynę. Dodam tylko, że podczas jazdy wystarczy delikatnie popuścić gaz i dodać go ponownie aby uzyskać lepszego kopa.

http://dl.dropbox.com/u/64094459/004%20dynamiczna.jpg ,

http://dl.dropbox.com/u/64094459/011%20dynamiczna.jpg ,

http://dl.dropbox.com/u/64094459/003%20dynamiczna.jpg ,

http://dl.dropbox.com/u/64094459/008%20dynamiczna.jpg

Dodam jeszcze, że jestem nowicjuszem logowania.

Z góry dziękuję za pomoc

Opublikowano
  • Autor

grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023. Ile czasu logować te grupy w próbie statycznej??

Opublikowano

20 sek

Opublikowano
  • Autor

Witam

Z racji, że mój vag jest na tyle okrojony, że nie obsługuje niektórych grup oraz basic settings, poprosiłem szwagra, który posiada komputer diagnostyczny aby pomógł mi wykonać logi przy pomocy jego komputera. Ten jego sprzęt zapisuje logi w formie wykresów, mam nadzieję, że coś z nich wynika i bardzo proszę o analizę.

próba statyczna:

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/Statyczna%20blok%20000.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/Statyczna%20blok%20001.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/Statyczna%20blok%20003.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/Statyczna%20blok%20004.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/Statyczna%20blok%20007.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/statyczna013.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/statyczna%20014.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/Statyczna%20blok%20018.jpg

BASIC SETTINGS:

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/000BS.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/003BS.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/004BS.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi2/011BS.jpg

Próba dynamiczna:

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20001.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20003.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20003powt%C3%B3rzona.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20004.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20010.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20011.jpg

http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20IQ%20imitation.jpg

Opublikowano

Logi... hmmm raczej zapisane odczyty do niczego.

Niewiele z nich mozna wywnioskowac.

Postaraj sie o pełną wersje VAG i wykonaj logi zgodnie z opisem ktory Ci podałem.

Jesli nie znajdziesz... zapraszam na PW.

Pozdr

Opublikowano

jak dla mnie wykresy są czytelne .

widac wyraźnie na tym wykresie http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20003powt%C3%B3rzona.jpg ze przepływka ma wyraźny problem zamiast wmiare przyspieszania rosnąć wykres załamuje się gwałtownie po czym ponownie pnie się w górę tak samo wygląda wykres doładowania turbo http://dl.dropbox.com/u/64094459/logi3/Dynamiczna%20blok%20010.jpg. pytanie jaka moze być przyczyna . podejrzewam że turbo może przeładowywać jeśli się łopatki przycinają od zmiennej geometrii (nagar). bądź coś z gruszką od sterowania turbiny sie źle dzieje.

Opublikowano

Faktycznie widać fatalne wysterowanie T, ale AKE potrzebuje diagnostyki "liczbowej" VAGCOM. Bo obecnym softem to nie da się dobrze zbadać motoru.ł

- primo błędy

- dokładność i wycelowanie defektu, a nie mozliwe ze grucha, geometria lub N75...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.