Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PSP które lepsze, co polecacie????


Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi komunia a, że zegarków się już nie kupuje a "Wigry 3" już nie produkują mam za zadanie kupić PSP. Na rynku już jest kilka typów tego ustrojstwa slimy, nie slimy, turbo boxy, max pałery i inne pierdoły to nie wiem czego szukać.

Proszę o podpowiedzi.

TNX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vita jest droższa od aparatu Smiena :-)) nad slimem myślałem. A powiedz co brać pod uwagę przy zakupie....widziałem różne wersje oprogramowania i wyposażenia ,zamiast napędu była druga bateria i inne kwiaty. Jak masz pojęcie to napisz łopatologicznie na co patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam PSP Slima Silver Model PSP-2004 przerobiony aby Piraty banglały :D , ogólnie baaardzo dużo gier jest . Oprogramowania co masz na myśli?? i za ile masz PSP??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie źle się wyraziłem ale np to "Jest to rzadki egzemplarz z trwałym softem 6.20 ,ktory nie znika po wyciągnięciu baterii" "Wersja STREET z NAJNOWSZYM SOFTEM 6.60 !" - cytaty z allegro????? są wersje light, 3000, 3003, 3004 i zgłupiałem. Dlatego pytam bo nie mam nikogo w rodzinie kumatego z takiego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP -2004 Silver SLim ..mam i mogę polecić ale są już nowsze PSP-3000 nie kupuj czarnej bo paluchy zostają na niej ...lepiej srebrną ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nad 3DS-em zastanowił. Są już w dobrych cenach, 400-500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował......a może na koniec powiecie mi które wybrać "Vita 3g" czy "vita wifi" nie mogę znaleźć nic na temat zasadniczych różnic i do czego może być to potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował......a może na koniec powiecie mi które wybrać "Vita 3g" czy "vita wifi" nie mogę znaleźć nic na temat zasadniczych różnic i do czego może być to potrzebne

WIFI - ma wifi

3g - ma 3g

To zalezy od Ciebie co kupić, ale biorąc pod uwagę realia w Polsce i ceny za połączenia 3g. Kup WIFI.

Poza tym jest chyba wersja WIFI/3g. Ale jeśli to dziecko będzie użytkować konsolę, to rodzice pewnie nie będą szczęśliwi jak młody będzie im wyciągał karty SIM z telefonów i nabijał rachunku grając online :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował......a może na koniec powiecie mi które wybrać "Vita 3g" czy "vita wifi" nie mogę znaleźć nic na temat zasadniczych różnic i do czego może być to potrzebne

WIFI - ma wifi

3g - ma 3g

:facepalm::facepalm::facepalm:

brawo nosfer....no tak stary to nie jestem....... przekonałeś mnie 3g odpada,,,rodzice też muszą mieć coś z życie a nie tylko rachunki.

Podzięksował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...