Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Defekty po malowaniu


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

kto maluje gdy temperatura nie przekracza 10 stopni i jest wilgoc no kto? lakiernik nie ma warunkow i przyjmuje robote w takie dni. eh pogratulowac lakiernika. bedziesz to zdzieral i jeszcze raz robil zobacyzsz kwestia czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy zobaczymy:) w sumie trochę naciskałem na malowanie a rozpoczynaliśmy jak było ciepło, a że czas pokazał co pokazał, to teraz mam nauczkę, zobaczymy co się będzie działo, trochę nie możliwe by nie wyschło bo stało 4 dniw temp min 15 stopni a po za tym to są mniejsca jak np dokładka tylnego zderzaka która nie ma defektów a była malowana równo, a do tego przedni zderzak gdzie na 9/10 nic nie występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało lub w ogóle utwardzacza w klarze (clear coat) lakierze bezbarwnym. Będzie się tak zawsze robiło jak popada. Sprawdź to w następujący sposób : jak sie tak zrobi to weź dmuchawę z ciepłym powietrzem i grzej te miejsce jak zacznie znikać to to jest to o czym napisałem na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm faktycznie tak jest, dziś to zrobiłem i zobaczymy czy wyjdzie znowu, ale jak to jest pada w nocy jest pozniej w trakcie dnia pokropi i noc pada rano nie ma, hmm, damy rade jak nie to polerka i jeszcze raz w klar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z lakiernikiem on wyjaśni co i jak trzeba zrobić.Jak jest tak jak myślę to jeszcze raz malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało lub w ogóle utwardzacza w klarze (clear coat) lakierze bezbarwnym. Będzie się tak zawsze robiło jak popada. Sprawdź to w następujący sposób : jak sie tak zrobi to weź dmuchawę z ciepłym powietrzem i grzej te miejsce jak zacznie znikać to to jest to o czym napisałem na początku.

dokładnie, wina lakieru bezbarwnego jego składu, w sensie proprcjii lub jakosci,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzałem go oplarka i wszytsko gra już nie wystąpiło od tamtego czasu, zobaczymy co bedzie w zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...