Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert EU b7 Soul


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie.

Podlaczylem radio concert eu b7 soul,do mojej Audi a4 b6,ktora nie posiadala instalacji pod fabryczne radio.Wszystko zrobilem wedlug instrukcjii:tj.przeciagnalem kable can L i can H,jest podswietlenie.Zrobilem tez adaptacje vag comem na kanale 62 i super ,jest rds na fisie,ale wyswietla tylko nazwe stacji,zadnych dodatkowych informacji,np nie pokazuje kto spiewa lub inne info.jak wloze plyte mp3 to nie wyswietla calej nazwy jak jest dluga tylko sam poczatek. Czy da sie to jakos wlaczyc zeby dzialalo??? Bede wdzieczny za kazde info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz przejsciowke?

Ja nie moge mojego wlaczyc i szukam co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem taka sama jak do rnse ,tylko musialem przelozyc niektore piny w kostce zasilajacej po swojemu bo w mojesj instalacji ktos namieszal,dodalem tez kabel od k-line . Ja tez na poczatku nie moglem wlaczyc.Musisz miec w kostce od zasilania 2 plusy .jeden podlacz pod +ub a drugi pod DI SENS i musi dzialac. Dokladnie kupilem takie cos jak w tym linku:http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-RNS-E-ANTENNA-ADAPTER-PLUG-PLAY-KEYS-A3-A4-A6-/180825807196?pt=UK_CE_GPS_Accessories_Software_ET&hash=item2a1a0ed95c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...