Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziwne stuknięcie


carpa84

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu podczas wyjazdu z garażu przejeżdżając przez "rynnę" odpływową w drodze szerokości koła słychać dziwny pojedynczy stuk w lewym przednim kole. A dokładnie gdy przód jest skręcony 80 % w prawo a tył wyjeżdża z " rynny" wtedy słychać to dziwne stuknięcie. Byłem dzisiaj u mechanika i posprawdzaliśmy chyba wszystko co było do sprawdzenia i nic nie zaleźliśmy podejrzanego oprócz jednego dziwnego przetarcia. Załączam zdjęcie i chciałbym się dowiedzieć czy jest to normalne bo chyba to właśnie powoduje te puknięcia. Zaznaczam że otarcia są z obu stron lecz z lewej trochę większe jakby ktoś pilnikiem to "lizną"

http://i41.tinypic.com/14403fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie jest tak samo ale nic nie stuka

czyli takie przetarcie to normalka ?

a przeguby masz dobre ?

tak mam dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co i właśnie rozwiałeś moje wątpliwości, bo tak samo mam ale przy wjeździe na 3cm krawężnik a wszystko mam dobre i nowe. Też jak w lewo skręcam i takie samo otarcie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy te otarcia to według mnie normalka w każdej A4 z wielowahaczami.Ja sądze ze sa to ograniczniki (te wypustki) skrętu maksymalnego.U mnie tez jest to poocierane z lewej jak i z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu powrócę do tematu ! Otóż byłem dzisiaj na placu i sprawdzałem czy niema tego dziwnego stuknięcia przy maksymalnie skręconych kołach i na szczęście nic nie stukało ale jedna rzecz minie zdziwiła otóż gdy skręciłem koła maks. w lewo i wykręciłem pierwsze kółko na asfalcie został obrysowany pasek od lewego przedniego koła ok 5 cm szerokości. I tylko ten jeden raz gdyż później kręciłem we wszystkie strony i nie zostawiało już żadnego śladu. Czy wiecie czym to mogło być spowodowane ? Dodam że auto nigdy nie było bite itp. i te dziwne stuknięci też występują w kole lewym .:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...