Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Jakie pompowtryski


arabbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam do wszystkich prośbę o pomoc.chodzi o audi a4 b6 1.9 tdi 101 km.Po wymianie rozrządu, szklanek popychacza i samych popychaczy okazało się iż do wymiany są również wtryski (chociaż przed wymiana nie było żadnych objaw oprócz tego że czasami trzęsło buda) moje pytanie brzmi jaki rodzaj wtrysków idzie do mojego samochodu - czy jest jeden konkretny model czy może montowano w tych silnikach różne ich rodzaje?Zauważyłem ostatnio także iż spalenie w samochodzie wzrosło i czy to możliwe aby to również była wina pompowtryskiwaczy?

*Gdzie jest prefix w temacie!? I jak mają Ci pomóc nawet nie podałes kodu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 2 rodzaje, ty masz stary typ pompek.moze to byc wina PD, ze wiecej pali,pompki mozesz wsadzic w zasadzie od awx czy avf,takie grzybki dokupujesz i wszystko pasuje P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam do wszystkich prośbę o pomoc.chodzi o audi a4 b6 1.9 tdi 101 km.Po wymianie rozrządu, szklanek popychacza i samych popychaczy okazało się iż do wymiany są również wtryski (chociaż przed wymiana nie było żadnych objaw oprócz tego że czasami trzęsło buda) moje pytanie brzmi jaki rodzaj wtrysków idzie do mojego samochodu - czy jest jeden konkretny model czy może montowano w tych silnikach różne ich rodzaje?Zauważyłem ostatnio także iż spalenie w samochodzie wzrosło i czy to możliwe aby to również była wina pompowtryskiwaczy?

stanu wtryskow wizualnie sie nie oceni. jezeli koniecznosc wymiany wtryskow pojawila sie po wymianie opisanych elementow, tzn ze PD zostaly zle zamontowane. chyba ze byly badane na stanowisku probierczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...