Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Projekt car-audio avant


Rekomendowane odpowiedzi

Coś Ci powiem kolego, jako że miałem trochę doświadczenia z car audio, darował bym sobie nowy wzmacniacz i skrzynię, tą którą podałeś w aukcji, a nie tubę, tuba to szajs jest. A czemu nie nowe? Już Ci wytłumaczę. Dlatego że w tych pieniądzach można znaleźć całkiem lepszy zestaw. Np. wzmacniacz Hifonicsa, a jeśli chodzi o suba to np. cerwin vega (kiedyś robili całkiem dobre głośniki) teraz trochę się zmieniło ale mam nadzieję że nie na gorsze) albo szukaj jakiegoś suba hifonics, akurat to dobry sprzęt, nie jest to typowa chińszczyzna, ewentualnie jakiegoś pioneera lub re audio. Na przód daj 16 a w tylne drzwi min 13 żeby to się jakoś w miarę komponowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód pójdą 16 cm ale jeszcze nie wiem jakie. Hertz HSK to podobno wysoka półka ale czytałem, że Treble strasznie piskliwe :/ Być może jakiś Helix wpadnie. Muszę się jeszcze nad tym zastanowić i pogadać ze swoim kumplem ze sklepu Car-Audio.

Wzmacniacz będzie używka, nie wiem dokładnie co ale kolega jak go kupował w zeszłym roku to dawał 1500 zł, także chyba coś lepszego.

Jeśli chodzi o suba to również nie mam faworyta. O tych firmach co ty piszesz (poza Hifonics) to nie słyszałem. I szczerze nie chciałbym uzywki suba, bo na bank takie rzeczy są wypierdziane na maksa. Przecież nikt kto kupuje suba to nie słucha cicho radia, tylko raczej nawala muzą :P

Mam jeszcze miesiąc-dwa także dużo czasu do namysłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą... Wcale nie musi być wypierdziany, nikt nie słucha tak muzy non stop. Wypierdziany to może być ale po zawodach db drag, ale w cywilach rzadko kto wykorzystuje potencjał suba. Najlepiej jechać i odsłuchać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci po lecic skrzynie do bagaznika RFa, czysciutki basik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...