Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ocena FMIC


?uki1984

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrzy tunerzy powiadają: "dobry chinol, nie jest zły" :decayed: W Sierrce mam chinola i bardzo dobrze się sprawuje.

Porównanie rdzeni, po prawej chinol a po lewej coś markowego:

http://www.fmic.pl/img/p/89-848-thickbox.jpg

Sorry ale co za glupoty wklejasz i ludzi w blad wprowadzasz.

To jest porownanie chinola 1gen (po prawej) z 2gen.

Chinole sa ok ale do seryjnych turbin, moze max 250-300km. Gdzie 300KM to juz raczej myslal bym o czyms lepszym...

Do nie dawna myslalem, ze jest inaczej ale ICki markowe jednak robia robota duuuzo lepsza niz te marne chinole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinole sa ok ale do seryjnych turbin, moze max 250-300km. Gdzie 300KM to juz raczej myslal bym o czyms lepszym...

Do nie dawna myslalem, ze jest inaczej ale ICki markowe jednak robia robota duuuzo lepsza niz te marne chinole.

Czyli do mnie styknie:eusathink: bo przy 195KM pojedynczy ori cooler nie wydala, jak się tylko cieplej zrobi to auto od razu dostaje zamuły:wallbash:

Zawsze będzie można sam rdzeń wymienić na jakiegoś Forge'a:naughty: i będzie do kompletu z TIPem i DVałką

A więcej jak 240-250km to raczej nie pójdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 195KM pojedynczy ori cooler nie wydala, jak się tylko cieplej zrobi to auto od razu dostaje zamuły:wallbash:

bardzo ciężko zrobić coś powyżej 180 koni samym programem na ori gratach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 195KM pojedynczy ori cooler nie wydala, jak się tylko cieplej zrobi to auto od razu dostaje zamuły:wallbash:

bardzo ciężko zrobić coś powyżej 180 koni samym programem na ori gratach :wink4:

To wartość wyliczona z przepływki a dokłądnie to nie wiem ile jest bo na bierzni nie byłem jeszcze. W Vag-u w 120 bloku pokazało mi max 260Nm, więc myślę że realnie jest jakieś 180-185km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzioe robiłeś program, że nie masz wykresu?

Jak kupiłem auto to nie wiedziałem że jest po programie a wyszło to z logów bo doładowanie w piku jest 1Bar

Jak założe FMIC, tipa Forge, DV, stożek, DP to pojade do dobrego Tunera żeby ogarnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko założysz-to tylko korekta będzie potrzebna, choć niekoniecznie,auto gdzie kupione w IR, czy Pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości co tam w tym BEXie siedzi że ma 280KM:eusathink:

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:03 ----------

jak wszystko założysz-to tylko korekta będzie potrzebna, choć niekoniecznie,auto gdzie kupione w ir, czy pl?

w irl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to obstawiam, ze program "uniwersalny", bo nawet takie firmy jak RevoTechnik, czy APR wgrywają gotowce, więc cały osprzęt , jaki chcesz włożyć-tylko pomoże "dobić" do tego, co myślisz, ze masz, ale nie wiadomo jak będzie-próbuj i daj znać o efektach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinole sa ok ale do seryjnych turbin, moze max 250-300km. Gdzie 300KM to juz raczej myslal bym o czyms lepszym...

Do nie dawna myslalem, ze jest inaczej ale ICki markowe jednak robia robota duuuzo lepsza niz te marne chinole.

Czyli do mnie styknie:eusathink: bo przy 195KM pojedynczy ori cooler nie wydala, jak się tylko cieplej zrobi to auto od razu dostaje zamuły:wallbash:

Zawsze będzie można sam rdzeń wymienić na jakiegoś Forge'a:naughty: i będzie do kompletu z TIPem i DVałką

A więcej jak 240-250km to raczej nie pójdę

Forge akurat jest zlym przkladem ;)

np Precison/garrett robia mega robote.

Mysle, ze chinol 2gen bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to obstawiam, ze program "uniwersalny", bo nawet takie firmy jak RevoTechnik, czy APR wgrywają gotowce, więc cały osprzęt , jaki chcesz włożyć-tylko pomoże "dobić" do tego, co myślisz, ze masz, ale nie wiadomo jak będzie-próbuj i daj znać o efektach :wink4:

Nie odpisałeś na moje pytanie co wtym BEXie siedzi że ma 280 koni:chytry:

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

Dzięki CoLo za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też kiedyś w taką turbawke zainwestuje jak pokończę to co zacząłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica na wejściu jakaś mała w tym GT...:eusathink:
możliwe, ze była dostosowana do ori dolotu, coś mi się tak kojarzy:eusathink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...