Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co myślicie na temat tych kompletów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem poznać Wasze zdanie na temat tych kpl. Zna ktoś może sprzedającego ? Jakiej jakości są te felgi a jakiej opony ? bo ceny wydają się strasznie atrakcyjne i to mnie zastanawia.

http://moto.allegro.pl/item341394456_s_line_audi_vw_oryginalne_nowe_nowe_opony_toyo_fv.html

a ta cena to już wogóle jakaś strasznie niska

http://moto.allegro.pl/item347216843_felgi_aluminiowe_18_opony_nowe_vw_audi.html

Opublikowano

Mironku zadzwoń do jednego i drugiego (te pierwsze lepiej wygladają) i zapytaj się w jakim kraju zostały wyprodukowane. Jak Włochy to zapomnij...

Jak 1 opcja to podpytaj czy nie można innej opony. Toyo jest miękka i bardzo szybko się zurzywa...

Opublikowano

A ja sie obawiam, ze ta felga bedzie kiepsko wygladaja na Twoim (naszym) kolorze...

Opublikowano
  • Autor

Poziu opcja nr2 to produkcja Włochy ( przesłał mi nawet dużo dodatkowych fotek, ponoć dużo tego sprzedaje i nie od roku i niema znimi problemu ) i z oponami takimi jak mam teraz goodyear F1 to cena 3200 zł by była[br]

Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 09:50 _________________________________________________

A ja sie obawiam, ze ta felga bedzie kiepsko wygladaja na Twoim (naszym) kolorze...

Mam kumpla który ma te fele - flyer zawsze moge się z nim umówić i wsadzimy na przymiarke do mojego i zobaczymy jak to wygląda - zrobie fotki i ocenicie ( moja żonka starsznie chce te fele ) :)

Opublikowano

One są naprawdę spoko, zrób przymiarkę i zobaczymy. Żonka słusznie podpowiada :th:

Opublikowano

No to warto tak zrobnic :cool:. Ta felga wyglada fajnie na ciemnym kolorze, o jasny mam obawy.

Opublikowano

A ja powiem tak......Miron jedz i przymierz te fele najpierw od kolegi i zobaczysz czy Ci sie podobaja na Twoim aucie... :)

Ja kupilam takie bo mi sie podobaly bardzo......jak zalozylam na auto to przestaly.....i po dwoch dniach je sprzedalam.... :decayed:

ps. Identyczne felgi mial Dzo-Dzo....i ma Brynia ( tyle ze nie polerowane)...

Opublikowano
  • Autor

A ja powiem tak......Miron jedz i przymierz te fele najpierw od kolegi i zobaczysz czy Ci sie podobaja na Twoim aucie... :)

Ja kupilam takie bo mi sie podobaly bardzo......jak zalozylam na auto to przestaly.....i po dwoch dniach je sprzedalam.... :decayed:

ps. Identyczne felgi mial Dzo-Dzo....i ma Brynia ( tyle ze nie polerowane)...

u Dzo-Dzo wyglądały prześlicznie i z tego co wiem to on miał polerowane

Poziu dzwoniłem do kolesia z 1 linku i zapewniał mnie o prodykcji niemieckiej i najwyższej jakości, w tej cenie tylko z tymi oponami niestety choć ponoć oponka to też najwyższa jakość ( sprawdzałem ile same oponki kosztuja i jestem w szoku - najwyższa półka ) Poziu ile szybciej się ta oponka zużyje od innych np. Godyear F1 ? Przesyłka 150 zł - może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

Opublikowano

u Dzo-Dzo wyglądały prześlicznie i z tego co wiem to on miał polerowane

Tak mial polerowane... :) tylko wez poprawke na to, ze mial czarne auto.....Ale wyglad byl :kox:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem - jestem świadomy że na czarnym to wygląd koks dlatego z moim kolorkiem podchodze do tego z dystansem. Mam pełny pakiet chrom i może sie okazać że wcale źle nie będzie to wyglądało - no i zawsze to 18 a nie 17 jak obecnie, choć nie ukrywam że fele s-line ( obecne ) też są oki no i zawsze to ori - w morde już sam nie wiem co myśleć - może zrobię to dla żonki :mysli: i będę jej ściągał przez 8 lat z urodzinowych :mysli: tak czy siak najpierw robie przymiarke - jak macie jeszcze jakieś uwagi i opinie to dawać mi tu zaraz :wink4:

Opublikowano

tak czy siak najpierw robie przymiarke

przymierzaj fele....i zrob foto pooceniamy...... :naughty:

Opublikowano

Miron co do opony i przypomnieniu sobie twojego stylu jazdy to myślę że ze 2 sezony pojeździsz... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

- może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

ja przemierzam trase Kraków - Kielce w każdy piątek, mogę to przewieźć do Kielc, potem ktoś z klubowiczów którzy jeżdżą Kielce -Wawa mogą to przewieźć dalej

wszystko kwestie logistyczne

Opublikowano
  • Autor

kurcze ten koleś z 1 linku ma jeszcze fajne 18 z nowego S3 i R8 też śliczne no i dużo nowszy wzór

Przejebka z tymi felami....... na aucie też mogłyby bosko wyglądać - ale tego się już nie dowiem

Opublikowano

kurcze ten koleś z 1 linku ma jeszcze fajne 18 z nowego S3 i R8 też śliczne no i dużo nowszy wzór

Przejebka z tymi felami....... na aucie też mogłyby bosko wyglądać - ale tego się już nie dowiem

masz linki ?

Opublikowano
  • Autor

- może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

ja przemierzam trase Kraków - Kielce w każdy piątek, mogę to przewieźć do Kielc, potem ktoś z klubowiczów którzy jeżdżą Kielce -Wawa mogą to przewieźć dalej

wszystko kwestie logistyczne

dzięki - jakby co to się odezwe

Opublikowano

Miron może ktos by Ci zrobil jakies fajne VT z felami jakie Cie interesują? Mniej wiecej bys wiedział jak na Twoim aucie by sie prezentowały.

Opublikowano

- może ktoś z Was pojedzie na Śląsk lub KR ?

ja przemierzam trase Kraków - Kielce w każdy piątek, mogę to przewieźć do Kielc, potem ktoś z klubowiczów którzy jeżdżą Kielce -Wawa mogą to przewieźć dalej

wszystko kwestie logistyczne

przeciez facet kory sprzedaje fele jest z Mazowieckiego.....wiec po co przewozic je do wawy, chyba na odwrot :gwizdanie:

Opublikowano

angela popatrz na targeo gdzie jest syców :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i kicha z przypasowania polerek 18 do mojego koloru autka - kumpel wyjechał i wraca dopiero w lipcu - może ktoś z Was może pomóc ( jakieś fotki - cokolwiek )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.