Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Olej na pokrywie zaworów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Zuważyłem ostatnio że zbiera mi się coraz więcej oleju na pokrywie zaworów tuż pod korkiem wlewu oleju.

Sprawdziłem korek jest dokręcony, czy to nie są objawy czegoś poważnego? :wallbash:

Opublikowano

Witam !

Zuważyłem ostatnio że zbiera mi się coraz więcej oleju na pokrywie zaworów tuż pod korkiem wlewu oleju.

Sprawdziłem korek jest dokręcony, czy to nie są objawy czegoś poważnego? :wallbash:

pewnie uszczelka od pokrywy zaworow juz popuszcza .... :wink4:

albo cos innego . zdejmij oslone silnika i przyjrzyj sie dokladnie ....

Opublikowano

Witam !

Zuważyłem ostatnio że zbiera mi się coraz więcej oleju na pokrywie zaworów tuż pod korkiem wlewu oleju.

Sprawdziłem korek jest dokręcony, czy to nie są objawy czegoś poważnego? :wallbash:

pewnie uszczelka od pokrywy zaworow juz popuszcza .... :wink4:

albo cos innego . zdejmij oslone silnika i przyjrzyj sie dokladnie ....

...możliwe też że puszcza uszczelka pod korkiem. Korek w ASO 10-20 PLN

Opublikowano

...możliwe też że puszcza uszczelka pod korkiem. Korek w ASO 10-20 PLN

tez moze ...

a od R8 za 100 zł .... :naughty:

Opublikowano

Ale nie jest to jakaś groźna usterka, czy powinienem to jak najszybciej naprawić :?: Bo u mnie też taki objaw zauważyłem :kwasny:

Opublikowano

Ale nie jest to jakaś groźna usterka, czy powinienem to jak najszybciej naprawić :?: Bo u mnie też taki objaw zauważyłem :kwasny:

ale dokladnie to jeszcze nie wiemy jaka usterka :naughty: .. zdjecia by sie przydaly ....

[wszystko napisane wyzej to przypuszczenia]

Opublikowano

Ale nie jest to jakaś groźna usterka, czy powinienem to jak najszybciej naprawić :?: Bo u mnie też taki objaw zauważyłem :kwasny:

ale dokladnie to jeszcze nie wiemy jaka usterka :naughty: .. zdjecia by sie przydaly ....

[wszystko napisane wyzej to przypuszczenia]

Oki, to postaram się pstryknąć jakieś foto, ale dopiero jutro wieczorkiem je wstawię.

Opublikowano

na bank mu puszcza olej przez uszczelke korka wiec nie ma co dywagowac :tongue4:

Opublikowano

Korek w ASO 10-20 PLN

27 pln...... :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano

:> Panowie może trochę odstaje od tematu ale o korku będzie i oleju :> Mam pytanie słyszałem że jak auto chodzi na wolnych obrotach i odkręcę korek wlewu oleju to nie powinien ani kropki oleju wypluć w górę patrz (ręka jak przyłoży się zamiast korka) jeśli silnik jest w dobrej kondycji . Więc korek powinien być szczelny tak czy inaczej ale mokry od oleju to źle czy normalne??? U kolegi w Arosie otworzyłem tak korek i samo powietrze bez gramu oleju u mnie kropka za kropką na dłoni aż ręka czarna . Myślę że raczej fatalnie ale auto dobrze ciągnie oleju nie bierze od wymiany do wymiany i ogólnie lata :decayed:

Opublikowano

Kolego ;siara2;nie masz się czym przejmowac,Twoje auto jest w dobrej kondycji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.