Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wykrzyknik w kółko migający


kris071287

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem otóż pewnego pięknego dnia gdy odpaliłem autko nagle na FIS-ie zaczęła migać wykrzyknik w kółku (cały czas miga). Płyn hamulcowy jest na maxa, klocki hamulcowe wymienione z rok temu.Gdy czujnik odpiąłem od zbiorniczka płynu hamulcowego na pulpicie nadal mrygający wykrzyknik w kółku. Co mogę jeszcze sprawdzić aby samemu zneutralizować tą usterkę? Dodam że smochód hamuje dobrze i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz, że rok czasu to mało aby wykończyć klocki no chyba, że przejechałeś w tym czasie 1000km, ale wszystko zależy od tego jakie klocki jak hamujesz itd. Po drugie może tez być, że któryś z kabli od klocków jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze być czujnik ręcznego, jeśli to taki jak myślę znaczek Ci się wyświetla, jak możesz to zrób fotkę to będzie wiadomo gdzie dalej szukać.

Jeszcze napisz w jakim modelu to masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrzyknik w kółku to nie zużycie okładzin. Jest to czerwony komunikat? Podepnij vaga, może wyskoczyły jakieś błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na vagu nie ma żadnych błędów, ale ten wykrzyknik miga cały czas na czerwono.
jak pojeździsz trochę, to się aku naładuje i przy kolejnym odpaleniu-już tego nie będzie-przerabiałem to w zeszłym tygodniu, wykrzyknik, za każdym razem niby 12v na mierniku, ale włożyłem aku z drugiego auta-w lepszej kondycji i problem znikł od razu, aku z Audi było od nowości, czyli jakieś 10lat, żadna bateria nie będzie trzymać dobrze tak długo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...