Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Transmisja EURO 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Euro 08 tuz tuz, a ja dalej nie mam TV do ogladania wszystkich spotkań na zywo. W N`ce, ktora posiadam chyba raczej nie ma szans nawet na mecze naszych pilkarzy poniewaz prawo do nadawania posiada TV Polsat.

Podobno euro ma byc dostepne odplatnie rowniez drogą internetową. Hmmm.... juz nie wiem co mam robic.

Cyfrowy Polsat HD reklamuje sie technologią wysokiej rozdzielczosci, ale chyba nie warto sie z nimi wiazac przez 2 lata. Moze znacie jakas inna stacje gdzie beda nadawane wszystkie mecze na zywo ?

Opublikowano

mecze polskiej reprezentacji, jak również mecz otwarcia i finału będą w polsacie otwartym więc nie ma co się spinać

Opublikowano
  • Autor

Zgoda, ale w telewizji N nie ma Polsatu.... Chcialoby sie rowniez obejrzec wszystkie mecze.

Opublikowano

Zgoda, ale w telewizji N nie ma Polsatu.... Chcialoby sie rowniez obejrzec wszystkie mecze.

Ale otwarty Polsat odbierasz nawet z samego kabla, albo z wieszaka na ciuchy jak to mój kumpel :polew: Z otwartym Polsatem nie ma problemów, więc mecze Polaków oglądamy bez problemów... chyba :rolleyes: Ciekawe ile tych meczów będzie :naughty: Oby dużo :kox: P.S. Jednym największym problemem i przeszkodą jest sesja dla studentów :wallbash:

Opublikowano

Jednym największym problemem i przeszkodą jest sesja dla studentów :wallbash:

ja nie widze problemu

zawsze pozostaje kampania wrzesniowa

Opublikowano

Jednym największym problemem i przeszkodą jest sesja dla studentów :wallbash:

ja nie widze problemu

zawsze pozostaje kampania wrzesniowa

:polew: no tak :tongue4: Ale u mnie kampania wrześniowa to normalka, o egzaminach w sesji nie myślę, bo egzaminy to już formalność, najgorsze to to że muszę robić masę projektów, a jak wiadomo projekty muszę oddać do końca sesji :wallbash: to stanowczo za mało czasu. Sobie wybrałem... zachciało mi się budownictwa :wallbash: Ale mecze Polaków to podstawa :th: tego nie można opuścić :evil: Sory za OT :)

Opublikowano

Euro 08 tuz tuz, a ja dalej nie mam TV do ogladania wszystkich spotkań na zywo. W N`ce, ktora posiadam chyba raczej nie ma szans nawet na mecze naszych pilkarzy poniewaz prawo do nadawania posiada TV Polsat.

Podobno euro ma byc dostepne odplatnie rowniez drogą internetową. Hmmm.... juz nie wiem co mam robic.

Cyfrowy Polsat HD reklamuje sie technologią wysokiej rozdzielczosci, ale chyba nie warto sie z nimi wiazac przez 2 lata. Moze znacie jakas inna stacje gdzie beda nadawane wszystkie mecze na zywo ?

Mecze Polskiej reprezentacji beda nadawane na NORMALNYM Polsacie (czyli przez zwykla antene) inne mecze przez Polsat Sport i Polsat Sport Extra .

A co do transmisji internetowej to polecam Sopcast lub inny podobny :P Jak nie masz dostepu do "edukacji" :P :P :P :P :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.