Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik 1/2 Fisa VDO mały kłopot z immobilaizerem


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem kupiłem licznik do A4 z 2000r polifta VDO 1/2 fisa razem z Transponderami do kluczyków,zamontowałem i wszystko było wporządku,dopóki nie pomyliłem kluczyka z transponderem z starego licznika i przekręciłem zapłon i zaczął się świecić kluczyk w liczniku.Pużniej próbowałem odpalić auto kluczykiem już z dobrym transponderem i tu zonk niechce odpalić zakażdym razem pulsuje kontrolka kluczyka w liczniku i miga spręrzynka ta od świec żarowych.Co mogło się stać ? Na liczniku starym z starymi transponderami odpala normalnie a na tym kupionym liczniku nieda gosię odpalić na żadnym transponderze który był od niego .Nawet po usunięciu Vagiem błędów błąd immo powraca.Co można w takiej sytuacji zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA dzień dobry zakodować od nowa jak nie pomoże to kupić nowe transponderki, kosztują parę złotych. Miałem taki przypadek że transponder działał dopiero jak go przyłożyłeś do metalowej obwódki od stacyjki, a jak włożyłem do kluczyka to zonk już nie działał czyli ewidentnie był uszkodzony. Kupiłem nowy zakodowałem i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba kupować żadnych transponderów, do tego modelu (po lifcie licznik) można dokodować dowolny inny klucz bez zmian transponderów, było o tym na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz napiszesz że nie masz PIN

vag

17 -> 11 login PODAĆ PIN LICZNIKA OK -> (na liczniku gasnie imo) -> adaptacja -> kanał 21 podajesz ilość kluczy np 1 -> test, jak przyjmie wartość to save -> wychodzisz z instruments 17 zamykasz vaga -> wyciągasz klucz i :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba kupować żadnych transponderów, do tego modelu (po lifcie licznik) można dokodować dowolny inny klucz bez zmian transponderów, było o tym na forum

eeeeeee......czegoś nie rozumiem.Co masz na myśli mówiąc "dokodować dowolny inny klucz bez zmian transpondera??" Klucz z innego auta nie zaadoptujesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokodujesz każdy z b5 do b5 (mówię o poliftach) mając pin

---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

ps. mam na mysli odpalenie nim silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokodujesz każdy z b5 do b5 (mówię o poliftach) mając pin

---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

ps. mam na mysli odpalenie nim silnika

jeśli masz na myśli transponder ID48 crypto to sie niestety mylisz bo nie zaadoptujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 szt B5 kodowałem bo wymieniałem ludziom liczniki na pełne fisy i w żadnym nie było problemu z dokodowaniem klucza/kluczy

o problemach z kodowaniem transponderów czytałem w necie ale dotyczących nowszych audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy nie jasność bo kilka postów wyżej napisałes każdy dowolny klucz bez zmany transpondera a teraz piszesz a wymianie licznika a to zupełnie 2 rózne rzeczy i z tym sie zgodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...