Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój seryjny ADR-ek...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

Chciałbym pokazać swoją A4-ke :)

Jestem w posiadaniu swojego Audi od 21 kwietnia 2011r. Jestem jego 3-cim właścicielem (pierwszym był lekarz, dzięki czemu posiadam pełną historię auta wraz z f-vat zakupu samochodu). Samochodu poszukiwałem dosyć długo, ponieważ ciężko znaleźć samochód, który nadawał by się do jazdy...większość to były zlepki z kilku pojazdów niestety. Jest to mój drugi samochód. Wcześniej miałem poczciwą Corse B 1.4i z 96r.

A tak wyglądała:

dsc05614j.th.jpg

dsc05630y.th.jpg

Podstawowe dane A4-ki:

Model: A4 B5

Rok produkcji: 1996r

Typ: Sedan/Limuzyna

Silnik: 1.8 20V ADR 125KM + LPG

Przebieg: 250k km

Wyposażenie:

-ABS

-2 poduszki powietrzne

-wspomaganie kierownicy

-el. szyby przednie (automatyczne)

-el. lusterka

-podgrzewana tylna szyba

-klimatyzacja automatyczna

-2xpodłokietniki (przód + tył)

-sekwencyjna instalacja LPG STAG

-radio cd/mp3 blaupunkt

-oryginalne alufelgi 16" - na lato

Planowane/zrobione mody:

-kierownica 3-ramienia - jeżeli ktoś ma na zbyciu kierownice na mały wieloklin to chętnie ją przygarnę :)

-wymiana tapicerki na skórzaną ewentualnie pół-skórzaną - zrobione

-felgi na lato 18"

-podświetlenie nógx4 - zrobione

-wymiana standardowego podświetlania na LED-owe - zrobione

-dołożenie dodatkowego gniazda 12V - zrobione

-luk na narty - zrobione

-światła polift przód+tył - tył zrobione

-zakup lepszego radia

-gałka polift - zrobione

Wykonane naprawy

- wymiana listwy wtryskiwaczy gazu z 1 na 3 Ohmowe

- wymiana pompy wspomagania kierownicy

- wymiana szczotek w alternatorze

- wymiana pompy paliwowej

Jak wyglądał samochód wcześniej i teraz:

Nadwozie jak na razie się nie zmieniło (setup zimowy):

dsc06938q.th.jpg

dsc06939l.th.jpg

dsc06937qq.th.jpg

dsc06949q.th.jpg

Wnętrze:

111217152617.th.jpg

111217152731.th.jpg

111217152628.th.jpg

111217152750.th.jpg

dsc06864z.th.jpg

dsc06945f.th.jpg

dsc06946p.th.jpg

dsc06944de.th.jpg

dsc06942na.th.jpg

dsc06951z.th.jpg

dsc06952y.th.jpg

dsc06941f.th.jpg

dsc06950u.th.jpg

dsc06943dh.th.jpg

dsc06865l.th.jpg

dsc06870ca.th.jpg

dsc06940bd.th.jpg

dsc06866l.th.jpg

dsc06948r.th.jpg

Ogólnie jestem zadowolony z samochodu, komfort podróżowania nie porównywalny z poprzednim samochodem. Szkoda, że nie mam 1.8T no ale trafiła się ładna ADR-ka więc nie wybrzydzałem ;P

Planów na mody mam kilka, ale niestety budżet studenta na wiele nie pozwala :D

To chyba tyle, jeżeli coś mi się uda zakupić/wymienić to będę aktualizował zdjęcia. Mile widziane uwagi i sugestie, propozycje co do mojej ADR-ki

Opublikowano

Samochód wygląda na zadbany niepotrzebnie wydałeś kasę na pokrowce lepiej pozbierać trochę i fotele w skórze kupić a może i kubełki.Podświetlenie na nogi w mojej opinia brzydko rozwiązane lepiej na ori lampkach + led w nich o wiele lepiej to wygląda.Carbon do zerwania a jeśli chcesz coś naklejać to może aluminium szczotkowane albo carbon 3M.Z zewnątrz lampy polift,białe kierunkowskazy boczne,felga 16-17 + gleba delikatna i będzie miodzio.Auto ma potencjał więc nie zmarnuj go.

Opublikowano
  • Autor

no tak oczywiście, że wolę skórę, ale niestety chwilowo brak funduszy...co do podświetlania nóg to jest to rozwiązanie chwilowe, będę chciał zakupić ori lampki + LED-y jak piszesz ale za bardzo nie wiem jak to wyglądało w ori.... ;/ Ten carbon już był jak zakupiłem samochód, nie zrywałem bo było by za smutno w aucie...ale oczywiście o innych dekorach z czasem też będę myślał...narazie to mam upatrzone felgi 18" i poszukuje kierownicy 3-ramiennej na mały wieloklin....i radia innego...bo to nie jest za rewelacyjne (może macie jakieś propozycję) - fajnie by było jakby miało slot na karty sd..

Opublikowano

Oryginalnie spójrz nad nogi kierowcy tam jest taki plastik prostokątny ok 3x1,5cm który można wyłamać tam idzie lampka.

Opublikowano
  • Autor

no tak a z tyłu jak wygląda sprawa ? w słupek środkowy na dole umieścić takie lampki ? czy jest inne lepsze miejsce ?

Opublikowano

Z tyłu można patent zostawić z ledami pod fotelem tylko kable pochować tak,żeby nie wystawały i puścić je pod tapicerkę i pod podłogą.Podświetlenie zapala ci się po pozycjach czy po otwarciu drzwi?

Opublikowano
  • Autor

po otwarciu drzwi...ale już z tyłu mam właśnie ledy tak puszczone...

Opublikowano

W takim razie tyłu nie ruszaj bo nie widać ich a oryginalnie nie ma tam przewidzianego podświetlenia chyba.

Opublikowano
  • Autor

aha no to w takim razie tak zostawię a zajmę się przodem...

Opublikowano
  • Autor

No i wpadło kilka rzeczy w moje posiadanie :)

- Lampy tylne po I-wszym lifcie (od razu samochód lepiej wygląda),

dsc06966x.th.jpg

- gałka zmiany biegów polift tylko wymaga regeneracji, może wiecie czym ją pomalować, bo jest wytarta trochę ;(

dsc06967v.th.jpg

- lampki podświetlające nogi z przodu (czekają na założenie)

dsc06968n.th.jpg

Opublikowano

Gałeczke daj jednemu koledze z forum do obszycia będzie wyglądać lepiej niż oryginał.

Opublikowano

Furka fajna ! Pokrowce mi się widzą no i te lampy tył od razu lepiej

Opublikowano
  • Autor
Gałeczke daj jednemu koledze z forum do obszycia będzie wyglądać lepiej niż oryginał.

czyli komu ? do kogo się zgłosić ??

Furka fajna ! Pokrowce mi się widzą no i te lampy tył od razu lepiej

dzięki :)

Opublikowano

Ładnie, polerka lakieru była? nie podobają mi się te chlapacze z tyłu ale to już kwestia gustu...

Co do gałki są takie farbki na alledrogo renoskór malowałem czymś takim swoją i nieźle wygląda, wiadomo nie zrobisz z niej nówki jak jej nie obszyjesz.

Opublikowano
  • Autor

polerka dopiero będzie :) chlapacze raczej zostają bo są praktyczne a według mnie aż tak bardzo nie szpecą auta...

Opublikowano
  • Autor

Czy według Was też "spieprzyłem" takie ładne autko ?? :( - Proszę o szczere odpowiedzi...

Poczytajcie sobie :/

http://www.autogaleria.pl/forum/nasze-fury/26595-audi-a4-1-8-125km-lpg-1996r.html

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 17:45 ----------

a tak wygląda podświetlenie nóg i ogólnie oświetlenie wnętrza u mnie według mojego projektu:

20120315190935.th.jpg

20120315190916.th.jpg

20120315190841.th.jpg

oceniajcie :)

Opublikowano
  • Autor

no i wpadły skóry od seba1-2 do autka :D

20120318105451.th.jpg

20120318105442.th.jpg

20120318105335.th.jpg

20120318105324.th.jpg

Opublikowano

Od razu inny samochód jeszcze tylko boczek w prawym fotelu do renowacji + boczki drzwi w skórę a będzie miodzio.

Opublikowano
  • Autor

tak wiem, a słyszałem, że niewielkim kosztem można takie coś naprawić... tylko muszę znaleźć firmę co się tym zajmuję w okolicach Opola...może znacie jakąś, którą możecie polecić mi?? no będę szukał boczków w skórze :) - może ktoś posiada takowe ? chętnie się nimi zaopiekuję... :D

Opublikowano

jak dla mnie jest malina w porównaniu z tymi pokrowcami:wink:

---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:36 ----------

jak byś coś modził a nie wiedział jak to możesz na mnie liczyć, zobacz co ja mam zmodzone i pytaj jak byś coś nie wiedział:hi:

---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

i pokaż te felgi na lato:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.