Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

to powodzenia życzę w rezanku :D ja będę robił s4 przód cały he

a widzialeś takie coś

354854176618598934b5o.jpg

35485418702cedcffceeo.jpg

3548543164135c0e715ao.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie to wyglada tylko ze w sedanie a to jest hofele desing i przod od b7 ja mam tak ze przod rs4 b7 albo juz b7 s-line mi sie podoba a tyl od b6 moze jestem jedyny ale to wyglada prze pieknie. jeszcze te ori reflektory od b7 z wbudowanymi ledami miodzio

http://moto.allegro.pl/przod-kompletny-audi-a4-b7-ly9b-s-line-sline-igla-i2206371332.html

wszystko pasi p&p

2206371332_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krok po kroku

audi4u.jpg

audi6.jpg

audi8.jpg

audi10x.jpg

audi20.jpg

tylko czemu nie wlozyl po prostu blotnikow od b7 tylko rezal z b6 hmmm tu by sie musial NOSB wypowiedziec hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b7 są chyba inne przetłoczenia na błotniku i póżniej na drzwi wchodzą ale ręki nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no moze bo teraz mi sie cos przypomina ze cos takiego bylo ale tez pewny nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b7 są chyba inne przetłoczenia na błotniku i póżniej na drzwi wchodzą ale ręki nie dam

Tak są inne przetłoczenia na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak np polaczyc tak jak na foto blotnik?? spaw czy co?? bo pozniej juz wiadomo szpachla podklad i lakier do rownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak np polaczyc tak jak na foto blotnik?? spaw czy co?? bo pozniej juz wiadomo szpachla podklad i lakier do rownego

no jak tylko spaw inaczej jak chciałeś połączyć blachę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak np polaczyc tak jak na foto blotnik?? spaw czy co?? bo pozniej juz wiadomo szpachla podklad i lakier do rownego

no jak tylko spaw inaczej jak chciałeś połączyć blachę?

ooooj tam moja glupota hehe

chyba ktoś szukał zderzaka do sedana s-line to jest na sprzedaż na naszym forum,myślę że zbyt długo nie będzie bo chętnych na sedana nie brakuje

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229660-Sprzedam-zderzak-S-line-do-A4-B6-z-PDC

ja szukam s4 do tylu ale i tak narazie kasy brak ale mysli sie pojawily juz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i to firma hofele desing wejdz na ich strone i oblukaj! tez mi sie podoba przod b7 w b6 ale zdania sa podzielone i niektorzy uwazaja ze to wiocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i to firma hofele desing wejdz na ich strone i oblukaj! tez mi sie podoba przod b7 w b6 ale zdania sa podzielone i niektorzy uwazaja ze to wiocha

wygląda super ale wiesz jakby to nie było to wywalasz przód z b6 i wkładasz b7,czy ja wiem czy to taki dobry pomysł .jednak ori S-LINE czy S4 to jest to.patrząc na to auto widzisz przód b7 a tył b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem i to firma hofele desing wejdz na ich strone i oblukaj! tez mi sie podoba przod b7 w b6 ale zdania sa podzielone i niektorzy uwazaja ze to wiocha

Jest na ich stronie druga opcja , taki sam zderzak tylko bez dużego grilla i to na pewno wymiata , a ten duży grill w B6 zawsze będzie trochę dziwnie wyglądał i ja wcale nie sądzę że to wiocha tylko zależy z jakim smakiem jest to zrobione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodzi o zrobienie tego w dobrym guście :) jak to b6 avant z fotki gdzie jest poszerzony i body hofele stanowi dopełnienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie ze te dokladki progowe ktore widac na foto to przykleja sie na stare progi plastiki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wracajac do tematu klapy USA oto dwa przyklady gosci ktorzy je maja i jezdza na nich obydwoje sa z malopolskiego

c224500134.jpg a ten 3.0 V6 sprowadzony ze stanow

c225818352.jpg ten to nie s4 tylko zwykle 1.8T 170km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie USA klapy kozak a połączeniu z d*pą S4 to wymiata:naughty: No i u mnie tak dokładnie będzie za parę dni bo auto u lakiernika jest obecnie, aż nie mogę się doczekać:decayed: żeby wam zaprezentować:wink:

Mam tylko takie foto przed wyjazdem do lakiernika, a klapa US siedziała na tylnym siedzeniu. dodam że aluminiowa listwa i dokładka pod wydechy będą też w kolorze lakieru no i de batch

Dodam że lampy wrócą ORI

photochooserc1b8d6b6137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...